Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Ford C-MAX opinie. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=306733)

diesel92 27-02-2020 08:19

Ford C-MAX opinie.
 
Witam,

Planujemy z żoną zakup samochodu, wybór padł na Forda C-max-a 1.6TDCi 109KM.
Jakie macie opinie na temat tego modelu? Czy warto kupić taki samochód?
Warto go kupić czy lepiej szukać czegoś innego?

Pozdrawiam

Harun 27-02-2020 08:45

Odp: Ford C-MAX opinie.
 
Tak, nie, nie wiem.

Może napisz coś więcej. Dla kogo ten samochód i jakie średnie przebiegi? Ile osób będzie jeździć? W dłuższe trasy czy na krótkie dystanse?

gibaj 27-02-2020 08:46

Odp: Ford C-MAX opinie.
 
nie kupuj
ford g... wort :D

diesel92 27-02-2020 09:23

Odp: Ford C-MAX opinie.
 
Samochód jest dla mnie i żony. Głównie będziemy jeździć we dwójkę czasami 4 osoby rzadko 5 osób.
Miesięczne przebiegi ok 2-3tyś. Trasy głównie długie.

lotek 27-02-2020 09:36

Odp: Ford C-MAX opinie.
 
Cytat:

Napisał gibaj (Post 3228826)
nie kupuj

ford g... wort :D

I nie każda morda pasuje do Forda ;).

#diesel 92 a tak serio, miałem dokładnie takiego cmaxa o ktorym wspomniałeś i szczerze mogę polecić. Jedyne co mnie wkurzało, to gryzący dym podczas porannego odpalania, może to były świece, nie wiem.

diesel92 27-02-2020 09:48

Odp: Ford C-MAX opinie.
 
Długo miałeś tego Forda? Jak z jego awaryjnością i stanem blacharki?

lotek 27-02-2020 10:07

Odp: Ford C-MAX opinie.
 
Miałem ponad 4 lata. Blacha - zero rudego. Przez okres użytkowania naprawiłem standardowe usterki jak wycieki spod wtrysków, czy pokrywa zaworów, ktora jest razem z odmą. Aha i jeszcze czyszczenie i uszczelnienie kolektora ssącego. Ogólnie autko bardzo fajne i niedrogie. Zmieniłem na smaxa, bo powiększyła mi się rodzina.

Harun 27-02-2020 10:59

Odp: Ford C-MAX opinie.
 
Problemy z nieszczelnością kolektora to standard w tym silniku. Podobnie jak z rurą intercoolera. Poza tym dobry silnik, ale warto pamiętać o terminowej wymianie oleju i dobrym paliwie.

kassel 01-03-2020 13:04

Odp: Ford C-MAX opinie.
 
Witam. Użytkuje od blisko 4 lat forda c maxa , ale z silnikiem benzynowym 1.6 Ti-vct. Na chwile obecna jestem zadowolony z samochodu, jeśli chodzi o wielkość to mnie pasuje (2+2). Jedynie moc mogłaby być większa bo 125km to za mało do tej wielkości samochodu. Jest bardzo wygodny, komfortowy w prowadzeniu.

ed 23 06-03-2020 11:14

Odp: Ford C-MAX opinie.
 
Witam,rozglądam się za C-maxem po lifcie z silnikiem 1,5 ecoboost. Co bedzie lepsze skrzynią manualną czy automat .Na co zwrócić uwagę,zwracam się do użytkowników tego modelu .


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.