Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Czarne lampy+ringi z allegro, a ksenony . (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=144731)

JohnyAlien 24-11-2011 19:16

Czarne lampy+ringi z allegro, a ksenony .
 
Witam wszystkich użytkowników forum, mam pytanie czy ktoś z was miał stycznośc z tymi czarnymi lampami z ringami z allegro [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...], głownie rozchodzi się o to czy nadają się one do zamontowania ksenonów, czy da rade bez problemu założyć przetwornice, starter, i czy ziarniki będą pasować ?
Z góry dzięki za info :)

olczus9012 24-11-2011 22:43

Odp: Czarne lampy+ringi z allegro, a ksenony .
 
Ja ostatnio zamontowałem czarne lampy takie jak te i również z allegro...co prawda bez ksenonu bo brak gotówki na takie było:) Ale jestem bardzo zadowolony...z montażem nie było problemu...wszystkie "bebechy" pasowały...:) a efekt fajny:P myslę ze z tym ksenonem jeszcze lepszy:D

dujek 24-11-2011 23:33

Odp: Czarne lampy+ringi z allegro, a ksenony .
 
olczus9012 możesz wstawić foty jak to wygląda na aucie ??też się nad nimi zastanawiam, ale najpierw muszę uporać się innymi rzeczami w aucie.

norbi333 25-11-2011 05:21

Odp: Czarne lampy+ringi z allegro, a ksenony .
 
Cytat:

Napisał JohnyAlien (Post 1742518)
Witam wszystkich użytkowników forum, mam pytanie czy ktoś z was miał stycznośc z tymi czarnymi lampami z ringami z allegro [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...], głownie rozchodzi się o to czy nadają się one do zamontowania ksenonów, czy da rade bez problemu założyć przetwornice, starter, i czy ziarniki będą pasować ?
Z góry dzięki za info :)

W aukcji pisze wyraźnie ,że są przystosowane tylko do żarówek H1,a nie do ksenonów

SrebnaStrzała 25-11-2011 06:12

Odp: Czarne lampy+ringi z allegro, a ksenony .
 
One nie są przystosowane do ksenonów. Ksenon będzie w tym świecić jak latarka halogenowa!

JohnyAlien 25-11-2011 11:39

Odp: Czarne lampy+ringi z allegro, a ksenony .
 
Dzięki za info, pozdrawiam .

93karol 28-12-2011 19:41

Odp: Czarne lampy+ringi z allegro, a ksenony .
 
Witam znalazłem Takie lampy:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Chciałem się dowiedzieć czy ktoś już takie montował w swoim mondeo.
Chciałbym zobaczyć jak to wygląda "na samochodzie"

Pozdrawiam

Jakub 28-12-2011 23:05

Odp: Czarne lampy+ringi z allegro, a ksenony .
 
PRODUCENT: JUNYAN
Dajcie chłopaki spokój z takim tjuninkiem.

baykama 29-12-2011 01:02

Odp: Czarne lampy+ringi z allegro, a ksenony .
 
ringi wygladaja tylko fajnie w bmw a nie w mondeo, aplikacja tego stylu do mondka jest chorym pomyslem

olczus9012 29-12-2011 23:14

Odp: Czarne lampy+ringi z allegro, a ksenony .
 
Cytat:

Napisał dujek (Post 1742728)
olczus9012 możesz wstawić foty jak to wygląda na aucie ??też się nad nimi zastanawiam, ale najpierw muszę uporać się innymi rzeczami w aucie.

Sorki...dawno mnie tu nie było...zdjęcia masz u mnie na profilu w galerii...wszystko też zależy od koloru auta...lepiej wygląda raczej przy ciemnych lakierach:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.