Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   Focus 1,8 tddi co sadzicie... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=27210)

ghost41 08-07-2007 15:13

Focus 1,8 tddi co sadzicie...
 
Witam to moj pierwszy post na forum gdyż rozważam zakup focusa w dieselku. W związku z tym znalazłem sobie coś takiego: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
naczytalem sie trochę o awariach pompy w tego typu silnikach i trochę mam mieszane uczucia. Co o tym sądzicie ?

a może lepiej benzyna np 1,6 ?
zastanawiałem sie też na leonem 2001 ale trzeba z 5 tys dołozyć

Z góry dziękuje

Piotr Skibiński 08-07-2007 15:59

Może być tylko ja bym się zastanowił nad ceną bo z tego rocznika chodzą taniej bym się troche potargował

tga 08-07-2007 16:16

Fakt, cena trochę zawyżona ale ogólnie ok.
Jeśli chodzi o awarie sterownika pompy to też miałem mieszane uczucia ale po paru dniach mi przeszło ;)
Każda marka ma coś co się psuje, trzeba sobie zapewnić zbyt na części.

ghost41 09-07-2007 20:44

A może zdecydować sie na benzynę - większy wybór i cena niższa ?

PP 09-07-2007 21:02

Co do leona to kolega jeździ toledo w benzynie 2000r, ciągle wymienia coś w zawieszeniu i szarpie mu na biegu jałowym.
Przechodziłem pompę wtryskową i już pisałem że nie każdego musi spotkać !!!
Co do ceny: dolicz ok.1300zł + na początek rozrząd,olej,filtry 500zł(nie w ASO).
Ja swojego wystawiłem za 24000 (ostatecznie23.500) i powiem szczerze zainteresowanie było ogromne. Ale wraz z małżonką doszliśmy do wniosku że szkoda byłoby sprzedać naszego foxa i odwołaliśmy ludzi, za co bardzo przepraszałem. Co niektórzy ludzie tłumaczą sobie że on takiego dostanie taniej ale czeka go bieganina po urzędach,OC którego nie dostanie po nikim, wymiana płynów,rozrządu,tarcz i klocków,akumulatora itp... i wyjdzie podobnie.
Pzdr

P/S Autko niczego sobie,troche sobie cenią tego foxa(za dużo). Hak jakby trochę nie pasuje. Znajomy handlarz kiedyś mi powiedział żebym nie kupował auta z Holandii z hakiem, bo oni mają hopsa na wekendowe wypady campingowe. A ich budy campingowe to nie są wielkości naszej Niewiadów. Ale jak to mówią: Nie jeden pies ma na imię Azor.
Pzdr
Piotr

malpa 10-07-2007 15:17

Moja Foka ma przejechane 194tyś. jak dotąd bez większych problemów.Ostatnio padł pedał gazu i z niemiec jechałem trochę śmiesznie ale dojechałem.Gdzie niegdzie drobna rdza (drzwi)a reszta -jest bosko.Lubię to auto pomimo paru mankamentów.Wczesniej jeżdziłem maluchami.renówką .vw.punto,jak dotąd Fokus mnie nie rozczarował :fcp2


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.