Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   co po zakupie mondeo mk3 wymienić KATOWICE (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=33061)

janoxyz 11-11-2007 20:40

co po zakupie mondeo mk3 wymienić KATOWICE
 
witam co należało by wymienić w urzywanym mondku rozrząd? olej? filtry? co jeszcze i ile będzie mnie to kosztować w obrębie katowic aha i gdzie w katowicach waszym zdanie jest najlepszy serwis niekonicznie aso???

llechu 11-11-2007 21:16

Hehe, ja nic nie wymieniałem, bo poprzedni właściciel miał taaaaaaaką dokumentację łącznie z fakturami z ASO, gdzie jest opisane co kiedy przy jakim przebiegu było wymienione.
PS. W dieslach w MKIII rozrządu się nie wymienia. Teoretycznie nigdy.

janoxyz 11-11-2007 21:19

Cytat:

Napisał llechu
Hehe, ja nic nie wymieniałem, bo poprzedni właściciel miał taaaaaaaką dokumentację łącznie z fakturami z ASO, gdzie jest opisane co kiedy przy jakim przebiegu było wymienione.
PS. W dieslach w MKIII rozrządu się nie wymienia. Teoretycznie nigdy.

dlaczego tak jest??????????

Pinki 11-11-2007 21:21

ja bym juz wolał zmienić rozrząd i to dwa razy niż raz wtryski przepraszam za dygresje
wracając do tematu no to jak napisałeś olej warto zmienić i filtry też jak nie wesz kiedy były zmieniane warto również skontrolować płyn chłodniczy

janoxyz 11-11-2007 21:24

Cytat:

Napisał Pinki
ja bym juz wolał zmienić rozrząd i to dwa razy niż raz wtryski przepraszam za dygresje
wracając do tematu no to jak napisałeś olej warto zmienić i filtry też jak nie wesz kiedy były zmieniane warto również skontrolować płyn chłodniczy

wiem że z tymi wtryskami jest padaka ale napisz mi prosze dleczego nietrzeba wymieniać rozrządu a i lejesz jakiś srodek do paliwa by uchronić te nieszczęsne wtryski może coś polecasz


a może oreientujesz się czy w mondeo po liftingu wady tych wtrysków poprawiono?

zala_z1 11-11-2007 21:29

Witam,bo jest na lancuchu a nie na pasku zebatym.sprawdz do ilu masz plyn chlodzacy,plyn hamulcowy-czy do wymiany,wymien filtry (paliwa rowniez)
Pozdrawiam :fcp29

Pinki 11-11-2007 21:32

tak po lifcie coś w wtryskach zmieniono

llechu 11-11-2007 21:43

Cytat:

Napisał Pinki
ja bym juz wolał zmienić rozrząd i to dwa razy niż raz wtryski

No ja w sumie też, zwłaszcza, że charakterystyka diesla wybitnie mi nie podeszła - uważam, że do jazdy w mieście ten silnik się po prostu nie nadaje - w trasie jest prawie idealny, ale w moim już były wtryski wymieniane :-) Na gwarancji.

janoxyz 11-11-2007 22:09

Cytat:

Napisał zala_z1
Witam,bo jest na lancuchu a nie na pasku zebatym.sprawdz do ilu masz plyn chlodzacy,plyn hamulcowy-czy do wymiany,wymien filtry (paliwa rowniez)
Pozdrawiam

jesteś pewien że w tdci jest łańcuch bo ja słyszałem że tylko w tddi?

[ Dodano: 11-11-2007, 23:11 ]
Cytat:

Napisał llechu
No ja w sumie też, zwłaszcza, że charakterystyka diesla wybitnie mi nie podeszła - uważam, że do jazdy w mieście ten silnik się po prostu nie nadaje - w trasie jest prawie idealny, ale w moim już były wtryski wymieniane Na gwarancji.

czy po lifcie coś zmieniono?

Pajlot 11-11-2007 23:05

łańcuch jest w TDDi i w TDCi. Opieraj się na fachowej wiedzy ludzi a nie "ze słyszenia" :fcp1
Jeśli o tym mówił ci np twój mechanik to ja bym zmienił mechanika:))


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.