Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Zamawiam S-Max. Czy warto zamówić przyciemniane szyby z tyłu? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=198438)

PiotrPKR 04-02-2014 23:09

Zamawiam S-Max. Czy warto zamówić przyciemniane szyby z tyłu?
 
Zamawiam S-Max. Czy warto zamówić przyciemniane szyby z tyłu? Wszystkie egzemplarze tego modelu które widziałem, miały takie szyby. Nie wiem z czego to wynika. Dlaczego ludzie to kupują? Przecież w środku jest wtedy ciemniej. Jeżeli jedziemy na wycieczkę z dziećmi, to trudniej im np. czytać czy choćby oglądać "widoki". O co chodzi? Może czegoś nie wiem.

Kasiarz 04-02-2014 23:31

Odp: Przyciemniane szyby
 
Moje dzieci bardzo się cieszą z przyciemnionych, ba, nawet bardzo przyciemnionych szyb. W Mondziaku zawsze narzekały, że słońce im dokucza i musieliśmy zakładać osłony z siatki. Co do czytania, to raczej wybiorą film z DVD pod sufitem :)

pbobek 05-02-2014 08:34

Odp: Zamawiam S-Max. Czy warto zamówić przyciemniane szyby z tyłu?
 
Wynika to pewnie z tego że jest w jakimś pakiecie...
Mam u siebie i bardzo sobie chwalę... Duże auta dużo lepiej wyglądają z przyciemnionymi szybami, auto też mniej się nagrzewa.
Roletki przy małych dzieciach "lubią" się łamać :P
Ja osobiście polecam a przyciemnienie potem folią bywa droższe i nie zawsze jest dobrze zrobione.

xander! 05-02-2014 09:19

Odp: Zamawiam S-Max. Czy warto zamówić przyciemniane szyby z tyłu?
 
Kwestia wyglądu to jedno.

Ale z praktycznego punktu widzenia warto IMHO dla dzieci lepiej jak ich słonko nie razi ;)

RafałB 05-02-2014 10:27

Odp: Zamawiam S-Max. Czy warto zamówić przyciemniane szyby z tyłu?
 
Im wyższa wersja Maxa tym bardziej szyby ciemne z tyłu( są zwykłe,lekko ciemne i max czarne)...ja miałem w Titku max czarne u było super...

Zawsze brałbym tę opcje latem super sprawa...

Forfiter2012 05-02-2014 11:09

Odp: Zamawiam S-Max. Czy warto zamówić przyciemniane szyby z tyłu?
 
Miałem i mam ciemne szyby w każdym swoim aucie. Uważam że warto bo: wygląd (chociaż to sprawa gustu), nie razi słońce, auto się nie nagrzewa, i można zostawić coś z tyłu na siedzeniach bez obawy że widać i skusi złodzieja.

RafałB 05-02-2014 11:47

Odp: Zamawiam S-Max. Czy warto zamówić przyciemniane szyby z tyłu?
 
Z tym: "auto się nie nagrzewa " to się zgodzić nie mogę i bez przesady....może nie razi słońce po prostu siedzących z tyłu, albo mniej razi. Jak będzie na słońcu +40 i jeszcze autko czarne to ....nie ma bata żeby się nie nagrzał ;)

buk07 05-02-2014 14:11

Odp: Zamawiam S-Max. Czy warto zamówić przyciemniane szyby z tyłu?
 
Warto mieć ciemne szyby i wcale nie jest wtedy dużo ciemniej w środku. Wszystko normalnie widać przez takie szyby, jak się siedzi w środku i patrzy na zewnątrz. Wiem, bo mam :)
Roletki w tylnych drzwiach też się przydają, nawet przy ciemnych szybach.

PiotrPKR 05-02-2014 15:53

Odp: Zamawiam S-Max. Czy warto zamówić przyciemniane szyby z tyłu?
 
Dziękuję za te opinie. Jestem miło zaskoczony takim odzewem.
Pozdrawiam.

Forfiter2012 05-02-2014 16:01

Odp: Zamawiam S-Max. Czy warto zamówić przyciemniane szyby z tyłu?
 
Cytat:

Napisał RafałB (Post 2153695)
Z tym: "auto się nie nagrzewa " to się zgodzić nie mogę i bez przesady....

Wszystko zależy od folii. Nie wiem jakie wkłada Ford ale w poprzednim aucie wyraźnie było czuć różnicę między przodem a oklejonym tyłem. Oczywiście nie było też tak że z przodu +40 a z tyłu +18 :D Z tym widzeniem to zależy przez moje jak się patrzy do wewnątrz auta to nie widać prawie nic.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.