Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] czy tdci ma pompke paliwa (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=80073)

funos 05-10-2009 09:00

czy tdci ma pompke paliwa
 
czy ktos moze wie czy mondek tdci 130km 2002r ma pomke paliwa jezeli tak to gdzie nie chce mi kaszlak odpalic wiec moze to pompka paliwa

jendrekmak 05-10-2009 09:02

Odp: czy tdci ma pompke paliwa
 
Jeśli ma to w zbiorniku, zobacz czy gaśnie ci dioda w zegarku bo to może jest problem z immobiliserem. Posprawdzaj bezpieczniki bo któryś mógł się przepalić.

funos 05-10-2009 09:08

Odp: czy tdci ma pompke paliwa
 
dioda gasnie juz o tym czytalem ale dziekuje a o ktorych bezpiecznikach myslisz bo ja slyszalem o jakis przy aku aha zapala mi sie jeszcze spirala wiec chyba cos z cisnieniem oleju

funos 05-10-2009 09:19

Odp: czy tdci ma pompke paliwa
 
wlasnie zadzwonilem do serwisu nowa pompa 2700zl to jakis obled w zeszlym roku wymienilem wtryskowa to mnie mniej kosztowala

jendrekmak 05-10-2009 09:32

Odp: czy tdci ma pompke paliwa
 
Jeśli sprężynka zapala się na stałe to może być np zgubiony kod wtryskiwacza. tak czy inaczej czeka cię diagnoza na komputerze.

funos 05-10-2009 10:05

Odp: czy tdci ma pompke paliwa
 
odpiolem 2 przewody idace od filtra do pompy krecilem silnikiem i brak paliwa w przewodach moim zdaniem winna jest pompa paliwa

faficzek 05-10-2009 16:27

Odp: czy tdci ma pompke paliwa
 
Witam wszystkich, wykorzystując okazję podepne się pod temat pompki (chodzi o tą przy zbiorniku) mam mondka tddi 90km 180tkm z 2001r i jeśli bym ją "usunął"w razie awarii to pompa vp30 sama nie pociągnie paliwa po odpowietrzeniu?bo jak się domyślam to służy chyba tylko do tego czy się mylę?
Pozdrawiam

wojtekjanus 05-10-2009 17:56

Odp: czy tdci ma pompke paliwa
 
Funos, tdci ma pompę niskiego ciśnienia w zbiorniku, podana przez ciebie cena dotyczy pompy wysokiego ciśnienia na szynę common rail (zamiennik).
Ta niskiego ciśnienia jest 10 (dziesięć) razy tańsza:
:one: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Papel 05-10-2009 18:55

Odp: czy tdci ma pompke paliwa
 
kupiłem taką pompkę miesiąc temu do mojego tddi i jeśli będziesz miał ją do wymiany to od razu przygotuj się na przelutowywanie wtyczek bo oryginalne na pompce nie pasują, a bynajmniej u mnie nie pasowała

Rolem 05-10-2009 19:19

Odp: czy tdci ma pompke paliwa
 
Cytat:

Napisał faficzek (Post 1258692)
Witam wszystkich, wykorzystując okazję podepne się pod temat pompki (chodzi o tą przy zbiorniku) mam mondka tddi 90km 180tkm z 2001r i jeśli bym ją "usunął"w razie awarii to pompa vp30 sama nie pociągnie paliwa po odpowietrzeniu?bo jak się domyślam to służy chyba tylko do tego czy się mylę?
Pozdrawiam

Ja jeżdżę bez tej pompki już z pół roku i jest ok. gdyż jest to tylko pompka wspomagająca.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.