Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|małopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   Szroty w Krakowie i okolicach - Małopolska (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=103551)

padi77 25-06-2010 15:00

Odp: Szroty w Krakowie i okolicach - Małopolska
 
Cytat:

Napisał Maloopalony (Post 1463124)
Nie unoś się :) ..temat jest o szrotach a nie o wychowaniu szrociaży :):)

no to przecie opisuje szrot, czy jest dobry czy nie...:wink: i sie nie unoszę, sie tylko lekko poirytowałem:P

pilot14 29-06-2010 06:41

Odp: Szroty w Krakowie i okolicach - Małopolska
 
co do wychowania sprzedających to ODRADZAM Cadilak w Bochni, gostek też do uprzejmych nie należy, za to w Brzesku są 2 spoko szroty, pod warunkiem że też na szefów się nie trafi.
1, jest zaraz za komendą główną policji w Brzesku, jakieś 2 km do zjazdu z E4 (pytać o betoniarnię w Brzesku i o policję a każdy wskaże drogę). Zaletą tego szrotu jest duży wybór części, ale ceny czasem też powalają.
2, szrot jest zaraz przy E4 w Brzesku, jadąc w stronę Tarnowa, a wyjeżdżając już z Brzeska, znajduje się on na wysokości stacji paliw Orlen.

Maloopalony 02-07-2010 23:37

Odp: Szroty w Krakowie i okolicach - Małopolska
 
Eno ..w Cadilaku wlazłem od razu do biura...i fajna laska za bioorkiem mi od kopa powiedziała co jest i za ile(części) ;) ...inna sprawa miała sie jak tam zadzwoniłem ...i (nie wiem czy ta sama białogłowa ze mną gadała) ..ale zostałem olany sikiem prostym.

więc zalezy na kogo się trafi.

jedynie co moge jeszcze polecić dla Małopolan..to uzywane opony w Biskupicach...Kto był ten wie.
Maja wszystko ..od skutera..po...
pierwszy raz widziałem opone 20 cali i profilu ze sam napis sie mieścił. Masakra..coś w stylu jak ma Piro..tylko jeszcze mniejszy :) Ceny..za roczne 15 cali o tez bardzo niskim profilu mój młody zapłacił 400 zeta z prostowaniem felgi załozeniem włacznie. Chceś kto nr albo adres to PW

lrdmaras 05-08-2010 09:23

Odp: Szroty w Krakowie i okolicach - Małopolska
 
Cześć!

No to już wiemy jak gadać ze "szrotowcami" i jak ich ustawiać, a tak na poważnie trzymając się tematu gdzie jeszcze można w Krakowie kupić coś do forda? Wiem, że na Półłanki szrotu już nie ma...
Osobiście szukam zderzaka tył do MK2 Liftback pod kolor karoserii i nie na allegro bo cena 450zł mnie nie interesuje, a zamiennika też nie chce bo nie pasują PODOBNO :-)
Typowy "angol" w kolorze gołębia (szaro-niebieski)...

padi77 05-08-2010 15:49

Odp: Szroty w Krakowie i okolicach - Małopolska
 
W Krakowie to nie wiem gdzie jeszcze, ale wiem ze w Osieku przed Olkuszem chłopoki tam ostro walczą z fordami i spory wybór mają, a ceny nie przesadzone moim zdaniem.

Grubysklep 14-08-2010 23:51

Odp: Szroty w Krakowie i okolicach - Małopolska
 
Jeśli chodzi o szroty to polecam http://www.eszrot.pl/ juz kilku osobom to mowilem i nikt nie narzekal ;]

kub3k 31-08-2010 12:18

Odp: Szroty w Krakowie i okolicach - Małopolska
 
na Kościuszkowców przy Zakopiance, tylko czasem też ciężko się dogadać...

pietia78 24-05-2014 08:47

Odp: Szroty w Krakowie i okolicach - Małopolska
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] sporo samochodów różnych marek,sami zobaczcie:diabelek:

DjLeo 10-06-2014 21:14

Odp: Szroty w Krakowie i okolicach - Małopolska
 
Nigdzie w Krakowie chyba nie ma szrotu z częściami do Forda. Z tego wynika, że masakra jest z tym :(

maciobyk 24-06-2014 17:48

Odp: Szroty w Krakowie i okolicach - Małopolska
 
Jakby ktoś szukał części do mk1 -buda 3D, to są części, tyle że angol ST170.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.