Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Płyta z mapami europy (navi MDF) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=44748)

Patriiiko 27-05-2008 21:16

Płyta z mapami europy (navi MDF)
 
Czy ktoś wie czy istnieje (i czy można ją gdzieś kupić) taka płyta z mapami europy do nawigacji MDF w Fordzie Galaxy. Oczywiście po polsku... mam dokładnie taką nawigację.


http://img374.imageshack.us/img374/6...0744qu1.th.jpg

KonradVR6 27-05-2008 21:57

Re: Płyta z mapami europy - ford galaxy (navi MDF)
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


a nie chcesz sprzedac tej navi?? :fcp27

tomal72 28-05-2008 10:36

Re: Płyta z mapami europy - ford galaxy (navi MDF)
 
musisz sprawdzić czy jest to nawigacja DX jeśli tak to są mapy ja osobiście używam Blaupunkt.Teleatlas.Czech.Republic.Poland.DX.2007. 2008 nie jest może tak bardzo dokładna ale można spoko jeździć po dużych miastach naprawde dokładna możesz sobie ją ściągnąć z forum forum.dvhk.pl ja stamtąd ściągnełem i śmiga a jeśli będziesz miał problem z uruchomieniem to musisz trochę poczytać albo najprościej skontaktuj się z jakimś kolesiem co wystawia nawigację MFD na allegro oni z reguły mają i mapy i instrukcje do tej nawi ja tak zrobiłem wychodzi trochę drożej niż byś sam pogrzebał i poczytał na forach ale masz płytkę bez pracy najważniejsza rzecz to czy jest DX a jak to sprawdzić to też poczytaj na tym forum dvhk.
pozdrawiam

tomal72 28-05-2008 10:36

Re: Płyta z mapami europy - ford galaxy (navi MDF)
 
musisz sprawdzić czy jest to nawigacja DX jeśli tak to są mapy ja osobiście używam Blaupunkt.Teleatlas.Czech.Republic.Poland.DX.2007. 2008 nie jest może tak bardzo dokładna ale można spoko jeździć po dużych miastach naprawde dokładna możesz sobie ją ściągnąć z forum forum.dvhk.pl ja stamtąd ściągnełem i śmiga a jeśli będziesz miał problem z uruchomieniem to musisz trochę poczytać albo najprościej skontaktuj się z jakimś kolesiem co wystawia nawigację MFD na allegro oni z reguły mają i mapy i instrukcje do tej nawi ja tak zrobiłem wychodzi trochę drożej niż byś sam pogrzebał i poczytał na forach ale masz płytkę bez pracy najważniejsza rzecz to czy jest DX a jak to sprawdzić to też poczytaj na tym forum dvhk.
pozdrawiam

Patriiiko 28-05-2008 12:09

Re: Płyta z mapami europy - ford galaxy (navi MDF)
 
@3x up
Hehe niestety nie będę sprzedawał ;P


Czy taka navigacja będzie mi działać? Polska.Czechy.DX.2007.2008 Polski LEKTOR
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tomal72 28-05-2008 14:53

Re: Płyta z mapami europy - ford galaxy (navi MDF)
 
powinna działać ja mam taką samą najlepiej wypalaj na TDK ja zmarnowałem z 10 płytek i poszło dopiero na TDK

Patriiiko 28-05-2008 18:36

Re: Płyta z mapami europy - ford galaxy (navi MDF)
 
@up
YyYy...nie kapuje :P Ściągnąłem z neta te mapki zgrywam na płytkę i wbijam ją do auta do nawigacji?

KonradVR6 28-05-2008 20:02

Re: Płyta z mapami europy - ford galaxy (navi MDF)
 
no tak ;D

Patriiiko 28-05-2008 20:24

Re: Płyta z mapami europy - ford galaxy (navi MDF)
 
Aaa xd kapuje ^^ chodziło mu o firme płyt TDK a ja myślałem że o jakiś program biega ^^

tomal72 28-05-2008 20:45

Re: Płyta z mapami europy - ford galaxy (navi MDF)
 
Tak jak ci nie pójdzie z tej strony spróbuj innej mapki i różnych rodzajów płytek jak mimo wszystko nie idzie to załatw gdzieś oryginał jakiejkolwiek mapy Dx i włóż żeby sprawdzić czy ci nawi czyta DX i czy nie masz zabrudzonego laseru (ja tak miałem przeczyściłem laser i wszystko elegancko poszło) musisz tylko uważać jak będzie ci ktoś wyciągał nawi (chyba że masz kod) żeby do czyszczenia wyjął tylko czytnik płyt a nie całą bo już jej nie uruchomisz chyba że ktoś ci złamie kod a to dodatkowo trochę kosztuje.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.