Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Czy ktoś to zakładał do mk3? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=25238)

mgxrally 22-05-2007 13:59

Czy ktoś to zakładał do mk3?
 
Witam!
Poniżej posyłam linka do aukcji internetowej na allegro dotyczącej zestawu xenonów.Czy zakładał to ktoś może do Mondeo?jeśli tak to jaki efekt?znajomy ma to w Audi A3 i efekt wyzualny jak najbardziej ok.Jestem ciekaw jakby to wyglądało w Mondeo?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Kronos 22-05-2007 14:53

Proponuje Ci lekturę tego tematu [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].

Ja jestem zadowlony ale cena była wyższa

Bart 22-05-2007 15:37

mgxrally, za jakieś 1000 PLN na allegro jest gość sprzedający cale lampy z Mondeo (xenony) z gotowymi wtyczkami do wpięcia w miejsce standardowych... Może coś takiego by Cię bardziej zainteresowało?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mgxrally 22-05-2007 19:19

Cytat:

Napisał Bart
mgxrally, za jakieś 1000 PLN na allegro jest gość sprzedający cale lampy z Mondeo (xenony) z gotowymi wtyczkami do wpięcia w miejsce standardowych... Może coś takiego by Cię bardziej zainteresowało?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Muszę sprawę przemysleć bo to już większa kasa...dzięki za info.

RECONDO 22-05-2007 19:29

Cytat:

Napisał Bart
mgxrally, za jakieś 1000 PLN na allegro jest gość sprzedający cale lampy z Mondeo (xenony) z gotowymi wtyczkami do wpięcia w miejsce standardowych... Może coś takiego by Cię bardziej zainteresowało?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Czy ktoś może nabył już taki zestaw? Czy zakup jest warty wydania takiej kasy?

Bart 22-05-2007 19:30

mgxrally, ale z drugiej strony czytałem, że ksenony w MKIII (fabryczne) świecą bardzo słabo. Jestem jak najbardziej za ksenonami, mam w VECTRZE GTS i są po prostu boskie, ale te w Mondeo nie są jakieś rewelacyjne. Też się zastanawiałem i odpuściłem to sobie. 1200 zł w plecy, dużej poprawy podobno nie ma, a autem wieczność nie będę jeżdził...

OT BTW to pozdrowienia dla kolegi z Bielska ;) Ja dokładniej z Pisarzowic jestem...

mgxrally 22-05-2007 19:40

[quote="Bart"]mgxrally, ale z drugiej strony czytałem, że ksenony w MKIII (fabryczne) świecą bardzo słabo. Jestem jak najbardziej za ksenonami, mam w VECTRZE GTS i są po prostu boskie, ale te w Mondeo nie są jakieś rewelacyjne. Też się zastanawiałem i odpuściłem to sobie. 1200 zł w plecy, dużej poprawy podobno nie ma, a autem wieczność nie będę jeżdził...

OT BTW to pozdrowienia dla kolegi z Bielska ;) Ja dokładniej z Pisarzowic jestem...[/q

w sumie widziałem w po liftowym,całkiem fajnie się prezentowały;-) dlatego pytałem jak ten zestawik bo tak jak wyżej pisałem w a3 kolegi efekt jest super,nie ma różnicy pomiędzy orginalnymi z a3...no właśnie widziałem ze jesteś też z bb,dzięki za rady i do zobaczenia na drogach podbeskidzia;-)

ace2 22-05-2007 20:15

Wszystko pięknie ale nikt z Was nie napisał, że jest konieczne przerobienie instalacji elektrycznej na większy przekrój kabli.

duch07 23-05-2007 08:42

Cytat:

Napisał ace2
Wszystko pięknie ale nikt z Was nie napisał, że jest konieczne przerobienie instalacji elektrycznej na większy przekrój kabli.

Bo Bart napisał że na allegro jest gość co sprzedaje już tak przerobione reflektory że sie je wpina poprostu we wtyczki z orginalnej instalacji i to wszystko :fcp2

Cytat:

Napisał Kronos
Ja jestem zadowlony ale cena była wyższa

Kronos jak Ci poszła przeróbka.Wyglada na to że masz juz gotowe lampy skoro jestes zadowolony.Tez pisałem Ci o tym gościu na allegro :fcp2

ace2 23-05-2007 09:12

Tak Bart tak napisał tylko co z tego ze masz przerobiona wtyczke, chodzi o kable ktoe zasila ta wtyczke! o tym nie pomyslales ze ci sie moze wyjarac instalacja za wtycza magiczna z allegro ???


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.