Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Doinstalowanie nawigacji -zamiana na Androida (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=187999)

kuba1961 16-08-2013 10:37

Doinstalowanie nawigacji -zamiana na Androida
 
Poczytałem trochę o "chińczykach" i okazuje się że dobre kosztują powyżej 2000 zł. Podobna cena jest za oryginalną navi. Moje pytanie to czy montaż polega tylko na wymianie panelu radia na navi i podłączeniu anteny, czy potrzeba też coś poustawiać w komputerze samochodu. Nowe navi na allegro kosztują 2600.

p_swiderski 16-08-2013 18:25

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

dekoder 16-08-2013 19:44

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Musisz sobie postawić jedno pytanie
Czy potrzebujesz "super" bajer convers i radio do dupy
czy wybajerzoną stację multimedialną i kiepsko współpracujący z nią convers:)

kuba1961 17-08-2013 05:01

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Oj to nie tak. W poprzednim Mundku miałe uchwyt Kuda do którego mocowałem navi z AutoMapą. Do telefonu miałem Nokię CK-200 (rewelacyjna). Potem zmieniłem samochód i tam miałem stację Kenwooda. All-in-one - fajna sprawa. Dysk z muzyką, Parrot do telefonu, Garmin do nawigacji. A najważniejsze brak kabli i potrzeby zakładania i uruchamiania.
Były też minusy:
- sposób obsługi zestawu głośnomówiącego nie tak prosty jak u Nokii
- słaba i droga aktualizacja map
Odbieram nowego Mundka z radiem 6000CD któremu brak magazynu na MP3, zestawu telefonicznego i nawigacji.
Mogę kupić:
- xcarlink do MP3
- Nokię CK-200
- uchwyt Kuda do navi z biedronki z zawsze aktualnymi mapami
Ale niektóre kable zostaną.
Dlatego szukam stacji z którą nie ma kłopotu, w rozsądnej cenie. Chciałem kupić Eonon D5162 bo cena jest rewelacyjna (800 zł) ale czytam że są z nią problemy. Pytam w taki razie jaka nie robi problemów. Co do bajerów o które pytasz to nie rozumiem. Czy jazda bez kabli to bajer ? A może masz racje to bajer. Mój Mundek będzie bez Conversa.

-

dekoder 17-08-2013 09:59

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Miałem na myśli dedykowane do forda stacje multimedialne z reguły chińskie
do których nie potrzeba żadnych kabli np GMS 7709
To taki bardziej solidny chinol od eona chociaż sporo droższy
Ja kupiłem uniwersalną GMS Lexury 6701 i do niej ramkę
bo to nowszy model od 7709
Orginały nie dorastają im do pięt bo obsługują prawie wszystkie multimedia
no i można zainstalować dowolną navi nawet za free :)
Jedyny minus jest taki że jak ktoś ma parcie na współpracę z conversem
to niestety nie przedstawia się to różowo
Ja nie mam conversa i stacja działa znakomicie łącznie ze sterowaniem z kierownicy
Bardzo dobrej jakości wyswietlacz
Trochę wolno trwa parowanie książki telefonicznej jak ktoś ma kikaset kontaktów
ale w końcu nie robi się tego codziennie

kuba1961 17-08-2013 14:02

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Czy mógłbyś zrobić jakąś fotkę tego sprzętu. Co musiałeś jeszcze dokupić. Stacja, maskownica, czy interface do kierownicy i przejścówkę do forda ?
Napisz coś więcej.

dekoder 19-08-2013 09:56

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
1 załącznik(i)
Wszystko kupiłem u jednego sprzedawcy caraudio który wszystko skomletował
tzn stacja,ramka i przejściówka z dokładnym opisem jak to podłączyć
aby działało sterowanie z kierownicy
Musiałbyś zapytać go czy będzie działać z rocznikiem 2013 bo widzę że taki masz w planach:)
U mnie w 2007 działa dobrze
Tak jak pisałem conversa nie posiadam
A jeśli chcesz dedykowaną to taka [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
z tym że to trochę starszy model od mojej

kuba1961 20-08-2013 16:56

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Dzisiaj rozmawiałem z panem z ASO Ustowo-Szczecin. Proponował mi montaż stacji multimedialnej prostokątnej, uniwersalnej. Coś takiego:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Niepokoiłem się o wygląd maskownicy zasłaniającej owalny otwór. Pan powiedział że dają całą nową konsolę w prostokątnym otworem i malują to na kolor odpowiedni do koloru reszty. Czy ktoś ma już coś takiego zamontowanego ? Może jakaś fotografia. Oczywiście mam na myśli maskownicę bo stacje wsadzić można dowolną. Ta ma nawet Androida z wifi ale nie widzę radia.

szaqall111 20-08-2013 18:37

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Cytat:

Napisał dekoder (Post 2062072)
Wszystko kupiłem u jednego sprzedawcy caraudio który wszystko skomletował
tzn stacja,ramka i przejściówka z dokładnym opisem jak to podłączyć
aby działało sterowanie z kierownicy

nie obraź się ale Twoja Navi w tej ramce + pseudo drewno wygląda strasznie...

mam nadzieję że chociaż nawigacja działa jak marzenie i Tobie się podoba :)

dekoder 20-08-2013 19:57

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
A na co tu się obrażać;)
To ma grać a nie wyglądać
Wolę mieć stację która wszystko obsłuży
z aktualizacją map za free na zawołanie
a nie czekać na łaskę producenta i słono za to bulić co rok
Dużo jeżdżę i aktualne mapy to dla mnie podstawa
Po drugie to wersja GHIA z drewnem no może pseudo ale to bez znaczenia
więc jaką tu zaproponujesz nawigację żeby to miało ręce i nogi
Larka na kablu pod zapalniczkę? bo fabryczna nawigacja z tym drewnem będzie prezentować się podobnie
Wcześniej było orginalne sony 1cd i design też nie powalał bo tam też jest taka srebrna ramka
Jutro chyba lecę po larka a otwór po radiu zaślepię kawałkiem dechy
z tym że teraz postaram się aby nie było to "psełdo"
bo naprawdę nie mam pojęcia co tam wsadzić;)
Ty wolisz titanium i tam na pewno ta stacja lepiej by się wkomponowała
a ja jestem stary piernik i wolę ghia z drewnem i jasną skórą

@kuba1961 jak kupowałem swoje autko to widziałem mondka titanium ze stacją uniwersalną pioneera
i panelem z prostokątnym otworem o jakim piszesz
Wyglądało obłędnie
Z tym że jak to w titanium ten panel to było szczotkowane aluminium a nie malowany plastik
Były nawet zdjęcia w dziale giełda ale ogłoszenie już wygasło [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
No i Twój link nie działa

szaqall111 20-08-2013 20:35

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Ello, a jednak trafiłem w drażliwy temat, :)) bo takie ładne opowiadanie :)

Blaupunkt nx też daje radę z mp3 + zmieniarka cd obsługuje mi wystarczającą ilość utworów
Ja nie używam nawigacji fordowskiej bo jest kiepska,była więc jej nie wyrzucę...
wolę automapę którą mam na szybie i tak jak Ty dużo jeżdżę - aktualizacja robię raz na rok niestety nie za free ale za 100ziko
Ghia jak ghia ale są drewna i drewna mi się to Twoje mi nie podoba, wygląda jak... napisałem w poprzednim poście...:))
Nie lubię srebrnych tandetnych dodatków, a w środku mam stal szczotkowaną a nie drewno-plastiki :)
a wszystkie chromy będę starał się przemalowywać na czarno :)) zacząłem od alusków
P.S. Ta opcja z dechą nie jest głupia, hehe ;-) nie gniewaj się musialem to napisać
dobra koniec off topic

dekoder 20-08-2013 20:49

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Właśnie ze względu na nawigację wymieniłem radio które tak a'propos grało naprawdę przyzwoicie a po dokupieniu wzmaka z subem dużo więcej niż przyzwoicie:)
Ale w samochodzie tej klasy nie zdzierżę plątających się kabli
i przyklejanej na ślinę nawigacji więc wymieniłem na stację z wince
Co do drewna to akurat ten zestaw jaki mam u siebie najlepiej mi odpowiada
ze wszystkich zaproponowanych przez forda w mk4
i to nie ze względu na to że każdy wuj chwali swój strój:)
Zapamiętaj jedną rzecz
Jeden woli córkę ogrodnika a inny jak mu nogi śmierdzą:)

szaqall111 20-08-2013 21:07

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Cytat:

Napisał dekoder (Post 2063045)
Zapamiętaj jedną rzecz
Jeden woli córkę ogrodnika a inny jak mu nogi śmierdzą

dokładnie...
i tym optymistycznym akcentem zakończmy spamowanie bo temat dotyczy doinstalowania nawigacji...

kuba1961 20-08-2013 21:10

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Właśnie. Czy i jaki interface potrzebują stacje GMS żeby możliwe było sterowanie z kierownicy ?

dekoder 21-08-2013 06:35

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
U mnie nie było dodatkowo interface ale w nowszych rocznikach być może taki jest potrzebny
Najlepiej zadzwoń do dobrego caraudio który handluje takimi stacjami
udaj głupa że chcesz kupić i zapytaj o to:)
Oni to montują to będą wiedzieć najlepiej

kuba1961 21-08-2013 22:27

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Jestem już doinformowany. Do GSM 6701 potrzebny jest interface. Chyba zainstaluję ten sprzęt.

dekoder 22-08-2013 15:45

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Instaluj na moją odpowiedzialność;)
Uprzedzę Cię tylko że będziesz musiał z tyłu podciąć kieszeń radia bo nie mieści się na głębokość albo kupić głębszą
no chyba że u Ciebie jest już głębsza
Niby nie dużo brakuje ale jednak

kuba1961 22-08-2013 20:47

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
1 załącznik(i)
GMS zainstalowany. iGo działa ale muszę poszukać AutoMapy. Jeszcze nie do końca wiem jak to działa ale nie jest źle. Cy ktoś ma jakieś ładne logo forda na ten sprzęt. Gdzie reguluje się głośność dzwonka gdy ktoś zadzwoni. Co lepiej działa iGo czy AM.

dekoder 23-08-2013 15:40

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Szybko się uwinąłeś:)
Sam montowałeś czy w car audio
iGo nie instalowałem bo jestem przyzwyczajony do AutoMapy która działa dobrze
Zainstaluj najnowszą wersję bo na starszych ucina początek komunikatów przy wyciszaniu radia
Głośność dzwonka u mnie była dobra więc nie musiałem podgłaszać
ale znajdziesz pewnie tą opcję w menu tam gdzie ustawia się głośność dla poszczególnych źródeł
Ja musiałem dość mocno pogłosić źródło Navi i w samej AM też dać głośność na full
bo słabo a właściwie prawie wcale nie było słychać Hołka:)
Logo znajdziesz bez problemu w googlach 800x480.bmp

kuba1961 24-08-2013 03:28

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Montowałem w car-radio ceny na sprzęt niższe niż na Allegro. Czy możesz podać jakie masz nastawy głośności radia, bletoothu i innych elementów bo rozumiem że dzwonek przychodzącej rozmowy jest na normalnym poziomie. No właśne u mnie jest tak że głoś komunikatów z navi jest niezbyt głośny a dzwonek telefonu za głośny. Czy wiesz jak wejść do Windows CE. A co do tapet to oczywiście wiem co to jest google :) ale nie każde 800x480 pasuje do radia. Na ekranie głównym nie mam wszystkich ikon, poprzesuwałem je na drugi ekran. I myślałem żeby tło zmienić.

dekoder 25-08-2013 08:21

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Żeby wejść do windy musisz 6x naprzemiennie nacisnąć ikony czas i głośność w menu ustawienia
Ja chciałem wykorzystać jakiś media player z windowsa
ale niestety nie widzi on plików z sd i usb
Czyta tylko z mini sd na której jest navi ale to mnie nie urządza
Z resztą wszystko znika po wyłączeniu radia
Trzeba by było pogrzebać w rejestrze win ale trochę ręce mi się trzęsą;) i na razie odpuściłem
Jak uda Ci się zdziałać coś z tym wince to daj znać
bo gdzieś czytałem że ktoś zrobił sobie menu do jego odpalania na ekranie głównym
i dodał parę ikonek do odpalania aplikacji windowsowych
Jeśli chodzi o głośność źródeł to wszystkie mam na 6 a navi na 12
W AutoMapie 6.13 wyłączyłem głośność zależną od prędkości i dałem na max
Rozumiem że przy instalacji AM wybrałeś Lexury 6701

kuba1961 25-08-2013 08:57

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Nie luxury a NY800. Navi już jest z odpowiednim poziomem głosu, ale dalej mam problemy z dźwiękiem dzwonka telefonu. Nic nie mogę zdziałać, ryczy na całe gardło. Bluetooth ma ustawiony na zero i dalej jest głośno.
Jeżeli wszystko znika to wyłączeniu, też nie chce mi się grzebać. Mam starego 5 calowego Goclevera i na nim robię doświadczenia :). Zresztą niedawno kupiłem bardzo tanio nowy tablet Lenovo z dualsim-em, wsadziłem Aero2 i mam tablet do wszystkiego w samochodzie. Ekran ciut większy, jest net, filmy itd. Czy używałeś iGO, mam małe doświadczenia z tą nawigacją. I zmieniłem ekran startowy (pogubił zaprogramowane stacje radiowe). Ale teraz podczas uruchamiania widać piękne niebieskie jajo :) W schowku mam gniazdko USB z bardzo małym (gabarytowo) kluczem USB. Utwory szybko odczytuje i bezproblemowo odtwarza. Piszę o tym bo w poprzednim samochodzie miałem Kenwooda DNX 4280BT i czasem były z tym problemy.A to niby markowy solidny sprzęt. Reasumując sprzęt bardzo dobry poza bluetoothem, nic nie przebije funkcjonalnością Nokii CK-200. Jak nic się nie poprawi to dołożę ten zestaw i wyłączę bluetooth w radiu.

dekoder 25-08-2013 09:46

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
W AM 6.13 dodano już wsparcie dla GMS Lexury
We wcześniejszych wersjach wybierało się plik startowy dla Blaupunkta NY800
tak jak napisałeś
Mnie najbardziej brakuje aktywnego paska stanu w playerze
W nowszych modelach już to wprowadzili
Napisałem do nich maila z zapytaniem czy nie przewidują jakiegoś upgrade dla naszego modelu
ale na razie bez odpowiedzi
Brakuje mi też literowego wybierania utworu
Jest tylko numeryczne
Przy większej ilości nagrań w folderze ciężko po numerze znaleźć konkretny utwór
ale to i tak przepaść w porównaniu do fordowskiego Sony
bo tam nawet nr utworu nie można było ręcznie wybrać
i musiałem wybierać tylko głosowo w Voice Control
Pomimo wcześniejszej kalibracji mam też zastrzeżenia do czułości wyświetlacza
a konkretnie dotykowego przewijania listy utworów
Nie raz działa to jako tako a nie raz ciężko przewinąć
I tu znów przy małej ilości utworów można strzałkami
ale przy większej dotykowo przewijanie idzie dużo szybciej
Jak to jest u Ciebie

kuba1961 25-08-2013 10:00

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Sytuacja podobna :). Muzykę mam włączoną na losowe odtwarzanie i jak nie pasuje to przyciskiem z kierownicy następny :) . Marzeniem byłaby dynamiczna playlista. Mam coś takiego w sqeezebox-ie. Staram się jak najmniej operować na ekranie, nawet w ekranach bardzo dobrych nie lubię tego robić. Lepszym rozwiązaniem byłaby możliwość definicji klawiszy inna dla każdej aplikacji. Inna dla telefonu, radia i nawigacji.

dekoder 25-08-2013 10:18

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Playlista byłaby szczytem marzeń:)dlatego chciałem zaprząc do tego jakiś player z windowsa
ale póki co mi się to nie udało
Żeby byłaby chociaż możliwość przewijania całej strony strzałką w bok
tu już byłby jakiś sukces;)
Podczas jazdy ja również z reguły nie majstruję przy wyświetlaczu
ale często wykorzystuję nagłośnienie z samochodu bo mam też wzmaka z subem
na imprezach plenerowych;)
i jak damy trochę palnik;)to każdy leci i próbuje znaleźć dla siebie jakiś utwór
Przy dużej bibliotece a tak kiepskim wybieraniu jest to trochę uciążliwe
Można oczywiście podpiąć jakieś urządzenie zewnętrzne pod aux
ale nie na tym to polega
Producent powinien bardziej się postarać i dopracować takie bzdety bo nie jest to trudne
a umiliłoby użytkownikom życie
Tak poza tym nie mam większych zastrzeżeń

kuba1961 25-08-2013 10:27

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Tak to jest problem, a nie próbowałeś "bawić się pilotem", może tam są jakieś klawisze użyteczne do "poszukiwań plenerowych" :) Do takich zabaw jak twoje powinieneś kupić coś takiego.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Montują to w ASO. Ma wifi i poprzez telefon z androidem masz możliwość sterowania, wyszukiwania. Wszystkie numery świata łącznie z przeglądarką i mailami.


Po kilku dniach użytkowania 6701 opanowałem sprzęt. Zmiany dotyczące głośności dzwonka czy komunikatów Navi system wprowadza dopiero po wyłączeniu i ponownym włączeniu. AutoMapa opanowana działa. Narzekam tylko na jakość tylnej kamery zamontowanej w tablicy rejestracyjnej. Albo egzemplarz kulawy albo model tragiczny.

Marianosik 10-10-2013 18:59

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Cytat:

Napisał dekoder (Post 2062072)
Wszystko kupiłem u jednego sprzedawcy caraudio który wszystko skomletował
tzn stacja,ramka i przejściówka z dokładnym opisem jak to podłączyć
aby działało sterowanie z kierownicy
Musiałbyś zapytać go czy będzie działać z rocznikiem 2013 bo widzę że taki masz w planach:)
U mnie w 2007 działa dobrze
Tak jak pisałem conversa nie posiadam
A jeśli chcesz dedykowaną to taka [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
z tym że to trochę starszy model od mojej

Cześć,
Rozumiem, że sam wszystko zamontowałeś.
Czy trzeba było coś lutować, czy dostałeś gotowe kable ze złączami?
Przymierzam się do zakupu podobnego sprzętu (GMS 6401) , ale obawiam się, że trzeba będzie dokupić jakiś moduł do sterowania z kierownicy.
Pozdr

dekoder 11-10-2013 18:37

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Ojj teraz już nie pamiętam:)ale instalacja była banalnie prosta
Po uzgodnieniu ze sprzedawcą jaki mam rocznik,zrobił odpowiednie przejściówki
i rozpiskę jak to podłączyć.
Od niego była też ramka
Kupowane oczywiście wysyłkowo
Z poważniejszych inwazji,to musiałem podciąć z tylu kieszeń,bo radio nie mieściło się minimalnie na głębokość,ale jak nie chcesz wycinać,to można ponoć dostać głębsze kieszenie
Miałem wcześniej owalne Sony,które tak a'propos nie grało źle,ale mnie zależało na zintegrowanej navigacji
No i ta stacja multimedialnością,bije na głowę soniaka:)

lukas156 04-10-2020 18:00

Zmiana radia na Androida
 
Witam,

Planuje zmianę radia Sony 6Cd na androida z tego linku:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Czy ktoś może używał ? Czy convers na pewno współpracuje ? Czy wszystko działa bez problemu ?

Mam monde przed liftem z convers.

yaris1 04-10-2020 19:55

Odp: Zmiana radia na Androida
 
Tu masz to samo
€ 205,91 26%OFF | PX6 4G + 64G RK3399 DSP 2din Android10 samochodowy odtwarzacz dvd dla Ford focus Mondeo s-max smax Kuga c-max gps autoradio wifi BT odtwarzacz multimedialny
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Tak współpraca z conwerse jest nie działa wszystko ale jest.

lukas156 04-10-2020 20:18

Odp: Zmiana radia na Androida
 
Cytat:

Napisał yaris1 (Post 3286488)
Tu masz to samo
€ 205,91 26%OFF | PX6 4G + 64G RK3399 DSP 2din Android10 samochodowy odtwarzacz dvd dla Ford focus Mondeo s-max smax Kuga c-max gps autoradio wifi BT odtwarzacz multimedialny
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Tak współpraca z conwerse jest nie działa wszystko ale jest.

Dzięki, a co konkretnie nie działa?
Jeżeli chodzi o odbiór stacji radiowych to jest ok ? czy są jakieś problemy lub trzeba robić przeróbki ?

wariorex 02-10-2022 18:26

Ford Mondeo MK4 montaż radia android
 
5 załącznik(i)
Witam .Ford mondeo mk4 2009r.Mam mały problem z podłączeniem radia android .Obejrzałem filmik na yt na którym była mowa o wtyczce do anteny fakra x2.U mnie jest co innego ? Co mam kupić jaką przelotkę .Chińczyk dodał przelotkę. Podłączyłem niby gra.(Nie jeździłem na postoju gra super nic nie zrywa itp.) Czy ten ford mam wbudowany gdzieś wzmacniacz antenowy czy nie? Nie chciałem demontować drugi raz radia bo będzie zrywać sygnał podczas jazdy.
Druga sprawa tyczy się kamerki cofania podpowie ktoś jak to podłączyć?
Może ktoś montował to radio ? Mam też problem radio zaczyna działać gdy przekręcę kluczyk .Jest możliwość zmiany ?Bym mógł włączaj radio klawiszem bez przekręcania kluczyka w stacyjce.

Pico2 21-10-2022 06:37

Odp: Doinstalowanie nawigacji -zamiana na Androida
 
Może już sobie poradziłeś.
Niebieska fakra u ciebie jest od GPS.
Mam Mondeo po lifcie i u mnie jest Fakra niebieska - GPS kupiłem przejściówkę i działa oryginalny GPS.
2 x fakra antena.

Bump: Kamerę podłączasz, żółta cincia do kamery, czerwony plus powinien być wolny kabel z radia, tutaj minusa nie trzeba podłączać.
Z tyłu kamera do plusa i minusa z światła wstecznego.
Żółta cincia oczywiście do przodu radia.

Bump: Mam radio Android Tesla zamiast Blaupunkt NX, z tego sklepu https://wmprojack.pl/radio-gps-android-ford-mondeo-mk4-2010-2014-p-291.html
Czy może ktoś wie jak podłączyć wizualizację czujników parkowania do radia android?
Zaznaczam że nie mam Convers+.
Może trzeba kodować np. Forscanem?

vinox 11-11-2022 19:17

Convers radio z aliexpres
 
Hejka, mam pytanko do Was może ktoś już to robił.

Czy te radio:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

można zrobić, aby convers + działa. Jakiś Rusek w komentarzu napisał, że coś trzeba połączyć(lutować) niestety nie napisał czym i niby convers + zaczął działać bo są fotki.

Antej 11-11-2022 19:33

Odp: Convers radio z aliexpres
 
Kolega celuje w te radia za min. 1.8k z wysyłką ?
Te tańsze to nie ma sensu.

vinox 11-11-2022 19:34

Odp: Convers radio z aliexpres
 
ta mam już z rok dałem z bajerami ok 2k cło itp.
zdjęcia:
https://ae01.alicdn.com/kf/A9d207c37...5dff1293a4.jpg
https://ae01.alicdn.com/kf/A9d207c37...5dff1293a4.jpg
to jakiś opornik chyba co ?

Antej 11-11-2022 19:55

Odp: Doinstalowanie nawigacji -zamiana na Androida
 
Nie, dioda prostownicza.

vinox 11-11-2022 20:02

Odp: Doinstalowanie nawigacji -zamiana na Androida
 
Cytat:

Napisał Antej (Post 3432006)
Nie, dioda prostownicza.

Taka?
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Antej 11-11-2022 20:05

Odp: Doinstalowanie nawigacji -zamiana na Androida
 
Wróżką nie jestem, nie wiem jakie są oznaczenia diody na zdjęciach.
Nie wstawia się przypadkowej wartości.

vinox 11-11-2022 20:09

Odp: Doinstalowanie nawigacji -zamiana na Androida
 
no właśnie ja się na tym nie znam a na zdjęciu nie widać ;/


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.