Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2010-2015] Na co wymienić ledy MS Design? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=235986)

jorge5 30-12-2015 10:55

Na co wymienić ledy MS Design?
 
Mam ledy MS Design i jeden z nich przestał świecić. Zastanawiam się na jaki pasek LED można by je wymienić żeby nie trzeba było kombinować jakoś mocno z montażem ani nic wymieniać.
Czy np ledy philipsa zdadzą egzamin?

Może ktoś przechodził już podobny temat i wybrał jakieś lady i może podzielić się wiedzą.

Spascmar 30-12-2015 15:52

Odp: Na co wymienić ledy MS Design?
 
Jeżeli chodzi o moc świecenia i jakość, tzn. bezawaryjność to polecam firmę NSSC.
Mam 2 różne modele,oba są super i świeca już ponad 4 lata.
Niestety nie wiem jak wyglądają Twoje ledy i czy zaproponowane będą pasować.

Zykfryd 30-12-2015 23:44

Odp: Na co wymienić ledy MS Design?
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał jorge5 (Post 2507054)
Mam ledy MS Design i jeden z nich przestał świecić. Zastanawiam się na jaki pasek LED można by je wymienić żeby nie trzeba było kombinować jakoś mocno z montażem ani nic wymieniać.
Czy np ledy philipsa zdadzą egzamin?

Może ktoś przechodził już podobny temat i wybrał jakieś lady i może podzielić się wiedzą.

Czy takie masz teraz ?

jorge5 05-01-2016 15:12

Odp: Na co wymienić ledy MS Design?
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał Zykfryd (Post 2507427)
Czy takie masz teraz ?

Cytat:

Napisał Spascmar (Post 2507212)
Jeżeli chodzi o moc świecenia i jakość, tzn. bezawaryjność to polecam firmę NSSC.
Mam 2 różne modele,oba są super i świeca już ponad 4 lata.
Niestety nie wiem jak wyglądają Twoje ledy i czy zaproponowane będą pasować.

Teraz mam takie jak w zalaczniku. Wg dokumentow sa to MS Design.
Sprobuje zrobic lepsze zdjecie jutro.

Zykfryd 05-01-2016 23:17

Odp: Na co wymienić ledy MS Design?
 
Cytat:

Napisał jorge5 (Post 2510601)
Teraz mam takie jak w zalaczniku. Wg dokumentow sa to MS Design.
Sprobuje zrobic lepsze zdjecie jutro.

Tak to te same.Tez je mam.U mnie mam juz trzeci zestaw i mimo gwarancji do wrzesnia powoli mysle tez co tam potem zamontowac,jak najprosciej i najtaniej.Bez rzezby sie napewno nie obejdzie.Myslalem wstepnie o czyms takim.[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] albo [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] nie mam teraz pod reka wymiarow tych z ms ,pomierze je przy nastepnej wymianie.

Zykfryd 29-07-2016 00:34

Odp: Na co wymienić ledy MS Design?
 
2 załącznik(i)
Jak w poscie powyzej.Czwarta zmiana MS ledow padla,piatej juz nie bedzie.Kaske zwrucili. Kupilem zamienniki ,wymiarowo sa takie same jak orginaly i nawet jak dla mnie ladniej swieca. Mam je dwa miesiace wiec na temat trwalosci sie nie wypowiadam.Na wszelki wielki zakupilem dwie zmiany. Dodam ze zaden komplet orginalow od MS nie dal rady tak dlugo zeby nie zaparowac. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

cremio 13-08-2020 23:36

Odp: Na co wymienić ledy MS Design?
 
witam, odświeże troche temat, bo mnie również padły MS Design w Cmaxie 2011 - konkretnie prawy. Nie został komuś z kompletu działający prawy? chętnie przytule. wiadomość na PRV:)

Zykfryd 21-08-2020 02:04

Odp: Na co wymienić ledy MS Design?
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał cremio (Post 3273863)
witam, odświeże troche temat, bo mnie również padły MS Design w Cmaxie 2011 - konkretnie prawy. Nie został komuś z kompletu działający prawy? chętnie przytule. wiadomość na PRV:)

Nie oplaca sie inwestowac w syf od MS zaraz zaparuje.ruda go od srodka zerzre.Zamienniki ktore mialem to samo.Tanio i na krutko.Ja teraz prubuje z Einparts 403M,moze bedzie lepiej.

cremio 21-08-2020 11:57

Odp: Na co wymienić ledy MS Design?
 
Cytat:

Napisał Zykfryd (Post 3275528)
Nie oplaca sie inwestowac w syf od MS zaraz zaparuje.ruda go od srodka zerzre.Zamienniki ktore mialem to samo.Tanio i na krutko.Ja teraz prubuje z Einparts 403M,moze bedzie lepiej.

dzieki za info:) rozmiar taki sam jak MS? sprawdze zatem:) dam znac co do efektu

Zykfryd 25-08-2020 20:20

Odp: Na co wymienić ledy MS Design?
 
5 załącznik(i)
Cytat:

Napisał cremio (Post 3275600)
dzieki za info:) rozmiar taki sam jak MS? sprawdze zatem:) dam znac co do efektu

Tu masz wymiary tych co teraz zamontowalem. Oczywiscie nie obylo sie bez rzezby. Tu masz jeszcze wymiary od MS.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.