Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1993-1996] jak podłączyć podgrzewane siedzenia?? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=110744)

marcin840429 26-09-2010 21:15

jak podłączyć podgrzewane siedzenia??
 
Witam

Tak jak w temacie kupiłem forda ''hybryde'' to znaczy totalny składak
kolejne moje pytanie brzmi:
jak podłączyć podgrzewane fotele w aucie w którym oryginalnie ich nie było czy ktoś to już robił
czy moge wpiąć sie w instalacje czy potrzebuje jakiś przekazników i innych wynalazków??

1olek 26-09-2010 22:46

Odp: jak podłączyć podgrzewane siedzenia??
 
1 załącznik(i)
Tu masz schemat jak to wyglada, po rozpakowaniu otworz z Internet Explorer'a ;)

lukasz2006 28-09-2010 19:29

Odp: jak podłączyć podgrzewane siedzenia??
 
witam.nawiozujac do odpowiedzi(1olek) a ten modul co jest przed matami grzejnymi ma 4 piny do podlaczenia od inst auta,2 zasilanie a dwa do czego?

1olek 28-09-2010 22:34

Odp: jak podłączyć podgrzewane siedzenia??
 
od bezpiecznikow ida kable do przekaznika, potem do wylacznikow siedzen i po dwie maty szeregowo

kosteg 29-09-2010 08:27

Odp: jak podłączyć podgrzewane siedzenia??
 
przyciski masz w siedzeniach, napiecie na przekaznik trafia po stacyjce. termostat jest w macie montowanej w siedzisku na srodku. reszte dokladnie 1olek opisal

lukasz2006 29-09-2010 18:55

Odp: jak podłączyć podgrzewane siedzenia??
 
w siedzeniu nie ma wylacznika ,z tego modulu w siedzeniu kierowcy jak i pasazera wychodza dwie wtyczki 2 pinowe ,1 wtyczka ma 2grubsze kable to zasilanie i 2 cenkie kable.jak podlacze zasilanie na dwa grube kable to maty nie grzeja nawet jezeli z drugiej kostki kable polacze razem.rozmawialem z serwisantem z forda, to powiedzial ze drugie dwa kable daja sygnaly z czuj. temp zew. na pozwolenie modulowi wlaczenia zasilania maty grzejnej.prosze tylko o pomoc co mam podac za sygnal na te cienkie kable zeby modul wlaczyl ogzewanie mat.takie ma siedzenia do podlaczenia:[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

kosteg 29-09-2010 19:06

Odp: jak podłączyć podgrzewane siedzenia??
 
chwila, w watku o siedzeniach w mondeo mk1 wlaczasz sie do debaty jak do eskorta podlaczyc fotele z mondeo mk3? sory ja Ciebie ale nie tedy droga...

1olek 29-09-2010 21:37

Odp: jak podłączyć podgrzewane siedzenia??
 
MKI ma wlaczniki grzania w fotelach ;)

marcin840429 29-09-2010 21:48

Odp: jak podłączyć podgrzewane siedzenia??
 
Witam

Sory 1olek ale nie moge odtworzyć Twojego pliku (nie jestem zbyt dobry jeśli chodzi o komputery:P)

A bez tego przekaznika nie da sie podłączyć tych foteli????
Nie mam pojęcia gdzie szukać tych przekazników

1olek 29-09-2010 21:59

Odp: jak podłączyć podgrzewane siedzenia??
 
najpierw uzyj winzip'a a potem plik wypakowany z winzipa otworz w internet explorer


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.