Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|zachodniopomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=133)
-   -   CR regeneracja wtryskiwaczy Szczecin gdzie ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=110889)

Andrew 28-09-2010 17:45

CR regeneracja wtryskiwaczy Szczecin gdzie ?
 
Witam czy któryś z kolegów ze Szczecina regenerował wtryski i gdzie???
Gość na Mierzynie wydaje mi się troszkę drogi. A znalazłem poprzez stronkę Delphi - taki oto warsztat [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Gdyby ktoś u nich robił albo miał inny warsztat godny polecenia byłbym wdzięczny.

TOMAS 28-09-2010 21:49

Odp: [Mk3] CR regeneracja wtryskiwaczy Szczecin
 
Kolego bardzo dobry warsztat to
Bojarski w Gryfinie

Andrew 07-10-2010 18:02

Odp: [Mk3] CR regeneracja wtryskiwaczy Szczecin
 
Kurcze ten co napisałem mam po drodze, ale oni nie chwalą się certyfikatami. Choć czasem tak bywa, że bez certyfikatów mają większe doświadczenie niż z... Jak dzwoniłem to koleś mówił, że diagnoza wtrysków 45 zł od sztuki, a naprawa to mówił, że zależy co uszkodzone od 180 do 680. Dodatkowo twierdził, że kody można wpisać ale tu o cenę nie spytałem. Na razie pomykam, po wgraniu kodów na Mierzynie (trochę drogo wychodzi).

wojtbf1 10-10-2010 22:28

Odp: [Mk3] CR regeneracja wtryskiwaczy Szczecin
 
Fordcar na Gryfińskiej jeszcze sobie sprawdz, krzyżówka Zdroje-Dąbie.

Andrew 18-10-2010 20:57

Odp: [Mk3] CR regeneracja wtryskiwaczy Szczecin
 
Dzięki. Byłem tam kiedyś ale mnie lekko zbyli. Na razie śmigam i zbieram kaskę żeby się przygotować na wtryskiwacze. Póki co jeździ. Przy okazji jak byłem na Mierzynine przede mną był taksówkarz, który z tego co zrozumiałem z romowy cały czas tak samo naprawiał problem z wtryskiwaczami, tzn. podjeżdrzał i wgrywał kody wtrysków i tak na okrągło. Wydaj mi się, że jednak po pewnym czasie przestaje się to kalkulować.

mondi80 23-01-2011 10:49

Odp: [Mk3] CR regeneracja wtryskiwaczy Szczecin
 
Nie będę zakładał nowego tematu bo jest ich sporo w nagłówku na stronie jest reklama regeneracji wtryskiwaczy w Stalowej Woli Bosch Service czy jest ktoś na forum kto korzystał z ich usług czy jest zadowolony ?

clo 13-05-2015 06:37

Odp: [Mk3] CR regeneracja wtryskiwaczy Szczecin
 
Odnawiam temat. Ponieważ zaproponowane wyżej oferty regeneracji w Szczecinie nie spełniły moich wymagań chciałbym zapytać o Turbo Centrum. Wiem, że świetnie naprawiają turbosprężarki, ale chciałbym dowiedzieć się jak radzą sobie ze wtryskami. Z góry dziękiję za pomoc.

michu182 10-06-2015 10:59

Odp: CR regeneracja wtryskiwaczy Szczecin gdzie ?
 
jezeli bylbys zainteresowany zakladem w Pile [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Mozesz sie dogadac z nimi jesli chodzi o wysylke.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.