Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Płyn do spryskiwaczy - z ,,Biedronka'' (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=124625)

eclipse 04-03-2011 22:15

Płyn do spryskiwaczy - z ,,Biedronka''
 
Nowa nano -technologia czyli nowy szajsen z ,Biedronki'' dostałem w prezencie 5l.i zalałem do zbiorniczka .i co - okazało sie że zamiast się polepszyło to się bardziej popiepszyło. początkowo myślałem że to dlatego że w zbiorniczku był także płyn innej marki .ale po jakimś czasie wyświetlił mi się komunikat że brak płynu do spryskiwaczy i dolałem a tu ZONK maże się jakby był tłusty .do tego trudny do usunięcia z szyby nawet suchą szmatką ,powstaje na szybie jakby nalot mgławy który ogranicza widoczność . nie wiem czy ten nalot nie będzie także w zbiorniczku nawet po płukaniu .

Wojtek 04-03-2011 22:20

Odp: Płyn do spryskiwaczy - z ,,Biedronka''
 
Temat przenoszę do działu ogólne.

paka 05-03-2011 09:41

Odp: Płyn do spryskiwaczy - z ,,Biedronka''
 
Potwierdzam, że ten zimowy z Biedronki jest tragiczny a do tego wcale nie jest tani. Najtańszy produkt z Auchan jest już lepszy, chociaż też nie bez wad.

Jakoob 05-03-2011 10:50

Odp: Płyn do spryskiwaczy - z ,,Biedronka''
 
Ja akurat mam inne zdanie na temat płynów z marketów. Uważam, że te za 10zł w porównaniu z tymi za 30zł ze stacji różnią się wyłącznie logiem producenta i marketingową otoczką, te ze stacji muszą mieć znaczek sieci i za to płacimy, wyżywiając po drodze 3 pośredników. Odkąd jeżdżę samochodem, zawsze kupuje bańkę 4-5 litrów w "biedronce" na lato i na zimę. Nigdy nie było problemów ani cudów o jakich niektórzy piszą typu rozkalibrowane dysze, zamarznięty płyn, pęknięty zbiorniczek, osady, coś tam utłuszczone etc. :)

pawel2m 05-03-2011 23:04

Odp: Płyn do spryskiwaczy - z ,,Biedronka''
 
Od siebie dodam tylko że badziewny płyn potrafi zostawić trudno usuwalne zacieki na masce...

wydra 06-03-2011 08:54

Odp: Płyn do spryskiwaczy - z ,,Biedronka''
 
To chyba mamy różnych dostawców tego samego płynu, ja używam go od jakiegoś czasu, mój ojciec tak samo, i nic z tych rzeczy co opisujecie nie zauważyliśmy.

Dinar 06-03-2011 09:13

Odp: Płyn do spryskiwaczy - z ,,Biedronka''
 
Cytat:

Napisał Jakoob (Post 1611588)
Ja akurat mam inne zdanie na temat płynów z marketów.

Zgadza się - żeby dostać się i sprzedawać towar w markecie to trzeba mieć naprawdę dobry towar a tu jest duży i pewny zbyt towaru.Można to porównać np.do cukru,mleka albo do leku APAP gdzie na stacji benzynowej kosztuje jeszcze raz tyle.Co prawda raz kupiłem tani dawał czadu bimbrem,koniakiem ale nie marzł przy -10 stopni,tu chyba zastosowali spirytus ze wschodu.

Marek 06-03-2011 10:39

Odp: Płyn do spryskiwaczy - z ,,Biedronka''
 
Jeżeli chodzi o płyn ,,Aura"" to moimn zdaniem jest ok.Też u siebie nie zauważyłem skutków ubocznych.Raz zafundowałem sobie płyn z reala to mało z auta nie wychodziłem jak musiałem go użyć.Zapach dykty-bezcenny:D

Slartibartfast 07-03-2011 09:22

Odp: Płyn do spryskiwaczy - z ,,Biedronka''
 
To się nazywa "aromat" drzewa chlebowego... Nawet po rozcieńczeniu innym płynem (dolałem pół zbiornika) jedzie w kabinie okrutnie

zbys24 07-03-2011 23:42

Odp: Płyn do spryskiwaczy - z ,,Biedronka''
 
a ja używam od dawna takiego i nigdy nie miałem problemu, spryski grzane, aucisko pod chmurką.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


W tanie cuda z marketów dawno już nie wierzę. Chociaż kolega zalał kiedyś jakiegoś castrola z Feu Vert - a i tak waliło że nie szło wytrzymać.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.