Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] BIXENON - co o tym sądzicie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=83473)

maku123 13-11-2009 05:40

BIXENON - co o tym sądzicie?
 
Zainteresowała mnie taka oferta na allegro:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Czy ktoś korzystał z usług tej firmy, co sądzicie o tych reflektorach?

ace2 13-11-2009 06:15

Odp: BIXENON w Mondeo - co o tym sądzicie?
 
No pieknie tylko dalej nie masz spryskiwaczy i autopoziomowania. Policja cie zlapie a sprawdza to i masz po papierach i przez przeglad tez nie przejdzie. Gdyby ta firma oferowala kompletna przerobke bylo by pieknia a tak nie jest.

TOMAS 13-11-2009 06:49

Odp: BIXENON w Mondeo - co o tym sądzicie?
 
Ace masz całkowitą racje

Polarny 13-11-2009 07:28

Odp: BIXENON w Mondeo - co o tym sądzicie?
 
Sądzę, że autora tego posta posta interesują same lampy, a nie spryskiwacze i samopoziomowanie - te są oczywiste w każdego rodzaju Xenonach, więc nie ma co roztrząsać tematu.

Ja rozumiem, że oni przerabiają oryginalną lampę. Tak więc tutaj widzę problem - brak homologacji. Ciekawi mnie też czy wtedy mogę sterować wysokością tak jak to mam w oryginalnych lampach.

kordyl 13-11-2009 07:58

Odp: BIXENON w Mondeo - co o tym sądzicie?
 
Ewentualnie oferta dla osób, które mają już ksenony i chca mieć biksenony. Wtedy odpada samopozomowanie i spryskiwacze. Problem pozostaje z homologacją na lampe. Na plus na pewno jest wygląd soczewki, nie ma tego żółtego ringu. A swoją drogą, ktoś wie od czego mogą być te soczewki ?? No i pytanie czy to lepiej świeci niż oryginalne ksenony?? Pozdr

boropi 13-11-2009 08:16

Odp: BIXENON w Mondeo - co o tym sądzicie?
 
Tak mnie zastanowiło, jest napisane w tej aukcji, że mają 15 letnią praktykę w przeróbkach lamp na xsenon.
Od ilu lat montowane są w autach takie lampy?
Chyba troszkę "przesadził" w reklamie.

TOMAS 13-11-2009 08:44

Odp: BIXENON w Mondeo - co o tym sądzicie?
 
Cytat:

Napisał kordyl (Post 1287578)
A swoją drogą, ktoś wie od czego mogą być te soczewki ??

Podobne są do tych z MK4

SrebnaStrzała 13-11-2009 09:02

Odp: BIXENON w Mondeo - co o tym sądzicie?
 
Cytat:

Napisał ace2 (Post 1287529)
No pieknie tylko dalej nie masz spryskiwaczy i autopoziomowania. Policja cie zlapie a sprawdza to i masz po papierach i przez przeglad tez nie przejdzie. Gdyby ta firma oferowala kompletna przerobke bylo by pieknia a tak nie jest.

Ja nie mam spryskiwaczy i nigdy ani z Policją ani z stacją diagnostyczną nie miałem problemu.

antyrama 13-11-2009 09:08

Odp: BIXENON w Mondeo - co o tym sądzicie?
 
Taka stacja powinna więc przestać istnieć.

dikileiden 13-11-2009 09:39

Odp: BIXENON w Mondeo - co o tym sądzicie?
 
Przy okazji tematów z xenonami mam wrażenie że sporo ludzi-porządnych obywateli chciało by naprawić świat-wskazać prawidłową drogę ale im to nie wychodzi. Np.tego nie wolno ,to musi być .Ludzie mieszkam w Holandii 6 lat ,mam drugie auto na holenderskich tablicach i w aucie są xenony bez spryskiwacz,bez poziomowania i auto przechodzi przeglądy bez mrugnięcia oka .Powiem inaczej mój szef ostatnio odbierał nowe BMW 3 z salonu bez xenonów i na miejscu dostał propozycję o założeniu zestawu HID za 250 euro ,podkreślę do auta z gwarancją od dealera BMW w Amsterdamie. Tak że nigdzie nie przejmują się że auto nie ma spryskiwaczy lub poziomowania , policja ani stacje diagnostyczne nie stwarzają problemów tym którzy jeżdżą na tzw. HID xenon .Tylko w Polsce płaczecie że ten czy tamten nie ma tego lub owego. Ludzie świata nie zmienicie i przestańcie pisać że tego nie wolno a to wolno bo to jest żenujące. Bo tylko w Polsce jest temat nie legalnych xenonów .


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.