Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|zachodniopomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=133)
-   -   Kupno i montaż Ledów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=139632)

belinea122 17-09-2011 16:59

Kupno i montaż Ledów
 
Witam
chciałbym kupić i zamontować w swoim Mondku ledy , przeglądałem forum i nie wiem jakie mam wybrać , może polecicie mi coś konkretnego do kupna no i ewentualnie w jakim warsztacie będę mógł je zamontować.

TOMAS 17-09-2011 17:21

Odp: Kupno i montaż Ledów
 
Ja robiłem w ASO. Koszt całej operacji 600zł. Czyli LEDY Philipsa + montaż

http://img32.imageshack.us/img32/6375/30052011076.jpg

belinea122 17-09-2011 19:12

Odp: Kupno i montaż Ledów
 
A robiłeś na pomorskiej czy przy rondzie Hakena ? fajnie to wygląda i nie będę faktycznie szukał nic innego ani kombinował tylko zadzwonię wcześniej i umowie się na wizytę. A od razu będzie tak zrobione że jak zapale xenony to te ledy mi zgasną ?
Aaa i czekam aż moderator zweryfikuje mnie i w końcu będę mógł dołączyć do klubowiczów FCP :D

TOMAS 17-09-2011 19:41

Odp: Kupno i montaż Ledów
 
Cytat:

Napisał belinea122 (Post 1710194)
A robiłeś na pomorskiej czy przy rondzie Hakena ?

Pomorska, w temacie jest doradca Pan Michał Ź
Cytat:

Napisał belinea122 (Post 1710194)
zadzwonię wcześniej i umowie się na wizytę

Dokładnie, musisz się umówić. Jak masz światła skandynawskie to opłaca się tylko w Bemo. Bo na allegro zestaw 350zł założenie 245zł wyprogramowanie skandynawów 245zł
Cytat:

Napisał belinea122 (Post 1710194)
A od razu będzie tak zrobione że jak zapale xenony to te ledy mi zgasną ?

Tak, zapalasz auto i odrazu ledy, wrzucasz na xenon ro gasną
Cytat:

Napisał belinea122 (Post 1710194)
Aaa i czekam aż moderator zweryfikuje mnie i w końcu będę mógł dołączyć do klubowiczów FCP

No to nie do nas :D:D Robi to Jacek admin a teraz parę dni może nie zaglądać na forum z powodów rodzinnych :D

belinea122 17-09-2011 20:26

Odp: Kupno i montaż Ledów
 
No to w poniedziałek dzwonie i dowiem się co i jak, we wtorek jadę odebrać autko wiec na środę dobrze by było się umówić na montaż ledow. Nie wiem jeszcze czy światła zapalają się automatycznie okaże się, zresztą w ASO zrobią tak żeby było dobrze.
A co do FCP do to poczekam cierpliwie jako na nowicjusza przystało :-)
no i dzięki za szybkie odpowiedzi w sobotni wieczorek :-)

TOMAS 17-09-2011 20:29

Odp: Kupno i montaż Ledów
 
Nie ma problemów i zapraszamy na spoty grupy zachodniopomorskiej

belinea122 17-09-2011 20:48

Odp: Kupno i montaż Ledów
 
a dzięki za zaproszenie i oczywiście w miarę możliwości będę się starał pojawiać obowiązkowo ;-)
a takie jeszcze pytanko bo oglądałem Twoje autko i opis i widziałem ze jest w opisie reflektory bi-xenony , takie same będę miał w swoim i czy to są faktycznie bi-xenony czy tylko xenony ?

TOMAS 17-09-2011 21:00

Odp: Kupno i montaż Ledów
 
Bi-xenon w dziale mondeo jest temat [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

belinea122 17-09-2011 21:16

Odp: Kupno i montaż Ledów
 
Oki ten dział cały przerobione i już się tyle naczytałem że nie wiem czy będę miał xenony czy b-xenony ale jak odbiorę to zobaczę. Zdjęcia tez dołączę żeby co się pochwalić ;d
Tom trochę będę męczył Ciebie pytaniami odnośnie Mondka ;-) ale do tej pory miałem jedynie do czynienia z francuzami i Vw

TOMAS 17-09-2011 21:17

Odp: Kupno i montaż Ledów
 
he he he spoko

Cytat:

Napisał belinea122 (Post 1710259)
ale do tej pory miałem jedynie do czynienia z francuzami i Vw

czyli zszedłeś na dobrą drogę ;)


BTW masz napewno bi-xenon


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.