Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1993-1996] Tuning wizualny kombiaka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=73184)

arab 28-06-2009 17:25

Tuning wizualny kombiaka
 
witam mam do was kilka pytan gdyz nie mam pojecia gdzie i jak najlepiej to zrobic tzn koncepcja jest tylko szukam czesci(zderzaki progi....)na allegro i wszedzie i nie ma nic albo kosmiczne ceny....bede potrzebowal progi z tym chyba nie bedzie zle bo raczej sa dostepne, zderzak tylni i tu nie wiem czy musze kupic np ten z allegro za min 450zl czy moze dostane gdzies dokladke w normalnej cenie i bedzie lepiej moze pasuja dokladki z innych aut??to samo ze zderzakiem przednim tu juz kupilem zwykly zderzak potrzebuje sama dokladke ktorej nigdzie nie ma moze wiecie z czego by sie nadawala zeby dopasowac??i jesli moge wiedzie ktos ma moze wielkie alu w mondeo mk1mk2??bo mam zamiar zamienic moje 15 na conajmniej 17 badz 18 i nie wiem czy nie beda za duze

cosmo80 28-06-2009 17:28

Odp: Tuning wizualny kombiaka
 
Mysle ze jak przeniesiesz temat do odpowiedniego dzialu to wiecej Ci pomoga. O tutaj ----> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

arab 28-06-2009 17:43

Odp: Tuning wizualny kombiaka
 
ok to moze usuncie ten temat stad a ja tam zaloze nowy bo nie moge przeniesc

dyda6joe 28-06-2009 17:48

Odp: Tuning wizualny kombiaka
 
szkoda autka

arab 28-06-2009 17:58

Odp: Tuning wizualny kombiaka
 
dlaczego szkoda?nie mowie o jakims podworkowym tuningu tylko jakims delikatnym body kicie lubie autko wlozylem juz do niego wiecej niz wynosi jego wartosc w sam silnik i wnetrze teraz robie generalny remont blachy wymiane zderzakow i bedzie nowy lakier na calosci i nowe felgi

dyda6joe 28-06-2009 19:13

Odp: Tuning wizualny kombiaka
 
to fajnie że dbasz o auto i że wnętrze i pod maską jest równie dla Ciebie ważne jak to jak auto wygląda. napisałem szkoda, bo zderzaki i progi dodane wyglądają nienaturalnie, niepasująco do fabrycznej reszty. według mojego gustu oczywiście. chwali się że odpowiednio podszedłeś do priorytetów - stan, sprawność najważniejsze, potem dodatki

mondeoford5 29-06-2009 14:45

Odp: Tuning wizualny kombiaka
 
Cytat:

Napisał arab (Post 1195302)
witam mam do was kilka pytan gdyz nie mam pojecia gdzie i jak najlepiej to zrobic tzn koncepcja jest tylko szukam czesci(zderzaki progi....)na allegro i wszedzie i nie ma nic albo kosmiczne ceny....bede potrzebowal progi z tym chyba nie bedzie zle bo raczej sa dostepne, zderzak tylni i tu nie wiem czy musze kupic np ten z allegro za min 450zl czy moze dostane gdzies dokladke w normalnej cenie i bedzie lepiej moze pasuja dokladki z innych aut??to samo ze zderzakiem przednim tu juz kupilem zwykly zderzak potrzebuje sama dokladke ktorej nigdzie nie ma moze wiecie z czego by sie nadawala zeby dopasowac??i jesli moge wiedzie ktos ma moze wielkie alu w mondeo mk1mk2??bo mam zamiar zamienic moje 15 na conajmniej 17 badz 18 i nie wiem czy nie beda za duze

Mam mondeo kombi i załozyłem felgi 17 cali ale to max wiekszych nie da sie wcisnąc opony mam 215/50 i to tez max bo szersze na 17 feldze beda tarły o rant błotnika z tyłu

arab 29-06-2009 21:03

Odp: Tuning wizualny kombiaka
 
a zawieszenie masz obnizone czy fabryczne??

matrog19 29-06-2009 21:06

Odp: Tuning wizualny kombiaka
 
jak tuning mondeo to tylko pakiet ST... żadnego agro tuningu i zderzaków które wyglądają jak spychacze do śniegu

arab 29-06-2009 21:13

Odp: Tuning wizualny kombiaka
 
gdzie taki pakiet dostane w wmiare rozsadnej cenie?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.