Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Luzy elektrycznego fotela (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=131747)

mateo_007 26-05-2011 13:42

Luzy elektrycznego fotela
 
Witam,
Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem mondeo mk4 z pełną elektryką fotela. Mam pytanie do użytkowników mondeo z także elektrycznym fotelem (albo przynajmniej elektryczną regulacją wysokości) czy u was także jest taki niewielki luz w fotelu, że jak np usiądziecie położycie ręce na kierownicy i oprzecie się mocno o oparcie to fotel wykona taki jakby niewielki ruch do tyłu (bardziej taki kołyskowy a nie przód/tył). To nie jest jakieś duże zakołysanie tylko taki dosłownie z centymetr - potem powróci. Nie wiem czy dobrze to opisuję ale jak coś to jeszcze będę uściślał.

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Mondków.

Alecki 26-05-2011 14:28

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
U mnie nie ma takiego luzu ani na fotelu kierowcy, anie na pasażera (pełna elektryka).

Wind 26-05-2011 14:29

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
U mnie wymieniali stalaż i znowu zię buja:570:

Andraszi 26-05-2011 16:37

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
U mnie były lekkie luzy ale podobno wymienili jakąś śrubkę i coś podokręcali w szynach mocujących fotel i problem zniknął. Teraz nie ma żadnego luzu (mam tylko elektryczne podnoszenie/obniżanie wysokości fotela)

Pulse 26-05-2011 19:47

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
U mnie z przodu oba w elektryce, ale buja tylko kierowcy. Niedawno ktoś pisał na forum, że dokręcił dwie śruby które są pod plastikową obudową w tym miejscu gdzie w wersjach bez elektryki jest uchwyt do przesuwania i po tym było ok.

JackyX 04-06-2011 08:41

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
Wymieniałem sanki za prawie 2 koła, przestał się bujać ale skrzypi.

tdl 24-09-2011 20:52

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
mam pytanko czy gwarancja obejmuje wymiane tych sanek czy tez tego co tam trzeba wymienic?? mam to samo:/

Zuber 01-10-2011 14:27

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
Cytat:

Napisał Andraszi (Post 1659971)
U mnie były lekkie luzy ale podobno wymienili jakąś śrubkę i coś podokręcali w szynach mocujących fotel i problem zniknął. Teraz nie ma żadnego luzu (mam tylko elektryczne podnoszenie/obniżanie wysokości fotela)

Ja też mam to samo. Nie wiecie co to za śrubki trzeba wymienić/dokręcić?
Dzisiaj zaglądałem pod fotel i nie wymyśliłem co może powodować ten ruch.

matrog19 01-10-2011 16:01

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
To chyba wada forda. Miałem mk2 i to było (elektryka góra/dół) teraz mk3 (pełna elektryka) tez mam i widze, żę jak zmienię na mk4 i też mnie to będzie czekać ;(

JackyX 01-10-2011 16:35

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
Cytat:

Napisał tdl (Post 1713229)
mam pytanko czy gwarancja obejmuje wymiane tych sanek czy tez tego co tam trzeba wymienic?? mam to samo:/

Nie uznali mi tego na przedłużonej gwarancji choc miałem niby wykupioną full opcję.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.