Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   nie działa elektryczna regulacja fotela kieowcy mondeo mk3 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=173015)

dzidzius1 06-01-2013 10:59

nie działa elektryczna regulacja fotela kieowcy mondeo mk3
 
witam kupiłem mondeo mk3 i nie działa regulacja góra dół fotela kierowcy tzn silniczek chodzi a fotel się nie porusza może ktoś by wiedział jaka może być przyczyna i gdzie bym to naprawił w warszawie najlepiej na grochowie

Wojtek 06-01-2013 11:08

Odp: nie działa elektryczna regulacja fotela kieowcy mondeo mk3
 
Sie ma.

Naprawi Ci to każdy mechanik. Nawet sam bez problemu to zrobisz.
Potrzebna jest wymiana zębatki od podnoszenia fotela.
Na Allegro są zestawy naprawcze chyba coś po około 60 zł.
Cały silniczek : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Zestaw naprawczy : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Pozdrawiam
Wojtek

dzidzius1 06-01-2013 11:30

Odp: nie działa elektryczna regulacja fotela kieowcy mondeo mk3
 
dzięki właśnie kupiłem mam nadzieje że to będzie dobre bo mam za wysoko fotel

Wojtek 06-01-2013 12:06

Odp: nie działa elektryczna regulacja fotela kieowcy mondeo mk3
 
Poszukaj na Forum w dziale Mondeo i Fotorelacje , bo było opisywane z dokładnymi wytycznymi odnośnie wymiany. Były zdjęcia i opis krok po kroku co trzeba robić.

Pozdrawiam
Wojtek

dzidzius1 10-01-2013 21:29

Odp: nie działa elektryczna regulacja fotela kieowcy mondeo mk3
 
dzieki. już znajomy mi to zrobił a może troche sie znasz na tych silnikach bo gdy kupywałem to mondeo powiedział mi że ma 130km a w dowodzie jest 116km jak to sprawdzic i czy w razie czego można by było mu dołożyć trochę mocy i gdzie żeby było dobrze zrobione i w miare przystępna cena. chodzi mi o warszawe lub gdzieś nie daleko i czy nie zaszkodzi to silnikowi

Wojtek 10-01-2013 23:34

Odp: nie działa elektryczna regulacja fotela kieowcy mondeo mk3
 
Cytat:

Napisał dzidzius1 (Post 1936609)
gdy kupywałem to mondeo powiedział mi że ma 130km a w dowodzie jest 116km jak to sprawdzic

Wrzuć do tego tematu [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] swój numer VIN , a chłopaki Ci wszystko opowiedzą o Twoim aucie.

Cytat:

Napisał dzidzius1 (Post 1936609)
można by było mu dołożyć trochę mocy i gdzie żeby było dobrze zrobione i w miare przystępna cena. chodzi mi o warszawe lub gdzieś nie daleko i czy nie zaszkodzi to silnikowi

Jeżeli chodzi o Warszawę to jest dobra Firma Kreator Mocy na Pradze. Oczywiście mają autoryzację V-tech.
Jeżeli chodzi konkrety to zadzwoń do nich i się dowiesz.
Poczytaj również dział Tuning na Forum [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Pozdrawiam
Wojtek

WormsCrew88 11-01-2013 16:04

Odp: nie działa elektryczna regulacja fotela kieowcy mondeo mk3
 
Dzięki Wojtek u mnie też pomogło niby prosta rzecz ale jednak trzeba trocę znać się na rzeczy.

dzidzius1 15-01-2013 12:06

Odp: nie działa elektryczna regulacja fotela kieowcy mondeo mk3
 
mam pytanie a może ktoś wie co może się dziać w moim mondeo zdarzyło się gdy jechałem cały czas mi migała kontrolka świec

Wojtek 15-01-2013 12:10

Odp: nie działa elektryczna regulacja fotela kieowcy mondeo mk3
 
Poszukaj w dziale Diesel.
Można encyklopedię napisać z tematów o migającej kontrolce świec.
Jest tam dokładnie wszystko opisane , co sprawdzić , jak sprawdzić i w jakiej kolejności.

Pozdrawiam
Wojtek

zakonnik144 24-05-2013 05:54

Odp: nie działa elektryczna regulacja fotela kieowcy mondeo mk3
 
Cytat:

Napisał dzidzius1 (Post 1939147)
mam pytanie a może ktoś wie co może się dziać w moim mondeo zdarzyło się gdy jechałem cały czas mi migała kontrolka świec



potencjometr w pedale gazu kolego


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.