Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Ford Fiesta MK7 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=306898)

mathkaczy 02-03-2020 18:31

Ford Fiesta MK7
 
Hej :)

Może mi ktoś wytłumaczyć ewenement który w Polsce występuje ...

Z racji wyjazdu za granicę sprzedaję swoją fiestę, dla jeżdżenia 3 razy w roku nie warto mi jej trzymać ale mam dość spory problem w pozbyciu się jej w racjonalnej cenie.
Sprowdziłem Fiestę z Niemiec po zakupie z pomocą sławka i z tamtąd też zasięgnąłem informacji o cenach, wystawiając ją początkowo za 26k , obecnie oscyluje w granicach 25k ale zainteresowanie jest znikome
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem "bezwypadkowe" Fiesty w tym silniku, wersji, drzwiach itp potrafią być sprzedawane za 20-22k z zyskiem !? Ponieważ będę musiał ją sprzedać cena powoli wędruje niżej i niżej, obecnie już będąc na poziomie który mi się nie podoba jednak zostawiać ją na 2-3 lata aby poczekała na ewentualny powrót nie ma sensu.

Ktoś jest w stanie to wytłumaczyć poza komentarzami w stylu że są to ulepy z 3 aut sprzedawane jako bezwypadkowe w co nie do końca wątpię ale Polak kupujący auto patrzy ceną nie jakością i stanem auta raczej :/

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Marek 02-03-2020 18:34

Odp: Ford Fiesta MK7
 
Cytat:

Napisał mathkaczy (Post 3230373)
Może mi ktoś wytłumaczyć

Widziałem twoje ogłoszenie nie raz w giełdzie i się zastanawiałem kto wywali taką kasę na Fiestę z 2009 roku
Większości nie zależy na silniku 1.6 i skórzanej tapicerce a przy tej cenie spokojnie można już wybierać w Focusie.

mathkaczy 02-03-2020 18:38

Odp: Ford Fiesta MK7
 
Cytat:

Napisał Marek (Post 3230374)
Widziałem twoje ogłoszenie nie raz w giełdzie i się zastanawiałem kto wywali taką kasę na Fiestę z 2009 roku
Większości nie zależy na silniku 1.6 i skórzanej tapicerce a przy tej cenie spokojnie można już wybierać w Focusie.

wtedy to był wybór między fajnie wyposażoną fiestą albo golasem focusem
owszem kosztowała sporo ale jest w pełni z niej zadowolony poza faktem że teraz mam problem ją sprzedać :/

na przestrzeni miesięcy pewnie i ktoś by się znalazł aby ją kupić w rozsądnej cenie ale koszta które generuje ogłoszenie, oc itp mogą po takim czasie wyrównać sporą obniżkę..

Bardziej zastanawiam się jakim cudem auta w polsce takie tanie skoro u sąsiada niemca tanio kupić nie idzie ...

Harun 03-03-2020 10:21

Odp: Ford Fiesta MK7
 
Kto chciałby wydać 25 tysięcy na 11-letni samochód segmentu B?

piotrek305 03-03-2020 10:49

Odp: Ford Fiesta MK7
 
no pewnie, że nikt :)

ale jak ktoś woli sprzedawać zamiast sprzedać to niech nadal tak działa i myśli, że ma perełkę w stanie cud miód i orzeszki i taniej nie oddam :)

Madsen 03-03-2020 15:03

Odp: Ford Fiesta MK7
 
Ja sprzedałem fiestę z 2013 roku, 53 tys., 1 własciciel, salon Polska, wcale nie jakaś bieda wersja za 29tys. Stan był naprawdę bardzo dobry. W tej cenie to Twoja raczej niesprzedawalna jest imho.

lukaszooo 03-03-2020 16:18

Odp: Ford Fiesta MK7
 
Fiest Mk7 jest na rynku do oporu i to z PL salonu, jest dużo flotowek ale dużo jest też prywatnych aut, najwięcej golasów ze znikomy przebiegiem. Golas 1.25 w 2015r kosztował ok 48tys, teraz chodzą po ok 28 dlatego zainteresowanie 2009 rocznikiem z zachodu w cenie 2015 jest znikome.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.