Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   schemat instalacji elektrycznej do fiesty 1.1, 1.3 z 92r. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=14058)

smotek 17-06-2006 06:24

schemat instalacji elektrycznej do fiesty 1.1, 1.3 z 92r.
 
Witam. potrzebuję dokładnego i czytelnego schematu instalacji elektrycznej do fiesty 1.1, u mnie jest wymieniony silnik na 1.3. Ściągałem z udostępnionych materiałów "sam naprawiam Fiesta 90-96", ale tam jakość skana jest dla mnie niewystarczająca. Jeśli ktoś miałby tą książkę, lub jakąś inną i mógłby mi zeskanować w powiększeniu (np. 1 strona na 2 arkusze) to byłbym bardzo wdzięczny. W tej książce o której pisałem są to strony 184,185 i 187. Pozdrawiam i z góry bardzo dziekuję za pomoc.

Slawko 17-06-2006 07:11

smotek, nie mam tej ksiązki, ale podpowiedx mi czego dotycza(jakich elementów) te strony, to cos poszukam i podesle w bdobrej jakości.

smotek 17-06-2006 09:58

Byłby bardzo wdzięczny. Strony te zawierają podstawowe schematy instalacji elektrycznej do Fiesty. 184 to wyposażenie elektryczne, a 185 schemat instalacji elektrycznej. Na 187 jest schemat do silników 1,4 1,6 i 1,8, więc ta strona nie jest mi szczególnie potrzebna. rozchodzi się o te dwie pierwsze. Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie i jakbyś coś miał to mój mail: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]. Jakbyś potrzebował jeszcze jakichś dodatkowych informacji to pisz, postaram się jeszcze sprecyzować co potrzebuję (wogóle rozchodzi się o to że raz idzie prąd, a raz nie i na świecy jest iskra, auto odpala, potem gaśnie i już iskry nie ma i prąd nie idzie - niestety nie jestem zbyt wielkim orłem w dziedzinie samochodów:(). Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki

Slawko 17-06-2006 18:25

Cytat:

Napisał smotek
Strony te zawierają podstawowe schematy instalacji elektrycznej do Fiesty. 184 to wyposażenie elektryczne, a 185 schemat instalacji elektrycznej

Wow, to ponad setka stron. Musisz sprecyzować dokładniej.


Cytat:

Napisał smotek
raz nie i na świecy jest iskra, auto odpala, potem gaśnie i już iskry nie ma i prąd nie idzie -

Sprawdź czy jest napiecie na cewce w momencie gdy nie ma iskry.

Cos z zasilaniem masz kłopot.

smotek 17-06-2006 20:11

Ok, sprawdzę, jak tylko będę coś wiedział to napiszę. Dzieki za pomoc

[ Dodano: 2006-06-18, 14:31 ]
Witam, to znowu ja :fcp1 Napięcie na cewce jest. A z tymi schematami to byłby mi potrzebny schemat elektryczny modułu i taki ogólny rysunek schematu elektrycznego, który pokazuje ogólnie całą instalecję elektryczną. Jeśli mógłbyś mi podać swojego maila to przesłałbym Ci te rysunki które ja mam (te niezbyt wyraźne) to może wtedy wiedziałbyś lepiej o Co mi chodzi. Przepraszam za brak precyzji w wypowiedziach i "motanie" ale tak to jest jak laik krąży od elektryka do forum i powtarza jednemu co od drugiego się dowie:). W każdym razie jeszcze raz dzięki za chęć pomocy i jakbyś się zgodził żeby Ci podesłać te moje rysunki to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam

jackrzec 20-06-2006 06:22

Może czujnik położenia wału odmawia posłuszeństwa? Sprawdź czy wtyczka przy nim dobrze siedzi na miejscu i czy styki nie zaśniedziały. Znajduje się on nad rozrusznikiem przy łączeniu silnika ze skrzynią - taka nie wielka czarna kostka.

smotek 21-06-2006 10:18

Dzięki za radę. niestety wtyczka była sprawdzana i wyglądała raczej ok. Także to raczej nie to. Pozdrawiam i dzięki za pomoc

Slawko 21-06-2006 10:52

smotek, a odpowiesz na e-mail, który wysłałem pare dni temu :?:

smotek 21-06-2006 15:29

Witam Slawko, przepraszam najmocniej ale nie odczytałem Twojego maila. Już Ci wysłałem te schematy w załączniku i napisałem dokładnie czemu nie odpisałem:( Jeszcze raz sorki i wielkie dzięki. Pozdrawiam

drjanusz 17-05-2007 07:42

Podepne się do tego wątku bo szukam schematu od Fiestynki 1.1l.rp 94
Mam kłopot z silnikiem nawiewu raz chodzi raz nie :fcp24 a zbliża się lato i może być gorąco jak w :fcp27 Na razie sprawdziłem przełącznik -sprawny ,dalej nie szukałem bo dostać się do silnika nawiewu to horror :fcp16

[ Dodano: 2007-05-20, 11:01 ]
Odświeżam temat to naprawde pilne :fcp11


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.