Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Scorpio (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Zbiornik paliwa (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=67211)

pisar20006 14-04-2009 16:25

Zbiornik paliwa
 
Panowie da sie czyms skleic bak paliwa??? Czy pozostaje tylko spawanie???

Bo chyba mi ktos po zlosci robi ( a mam takowych sasiadow) bo juz 3 zbiornik w tym samy miejscu mam dziurawy:(:( Dziurka niewielkich gabarytow ale paliwo znika i plama pod spodem:(:(

wojtekor 14-04-2009 16:46

Odp: Zbiornik paliwa
 
wymienic nie spawac bo wybuchnie nie kleic bo to guzik da... juz to przerabialem.

pisar20006 14-04-2009 17:01

Odp: Zbiornik paliwa
 
a czy od starszych modeli bedzie pasowal??? np. z 94r do 97r ??

J@nkes 14-04-2009 17:20

Odp: Zbiornik paliwa
 
nie będzie, jedz do Grodziska do Gorjana pod drugi zbiornik

scibor 14-04-2009 19:42

Odp: Zbiornik paliwa
 
Akurat jestem na biezaco w temacie, bo dzis jak poruszalem takim klajstrem przylepionym do zbiornika to mi ciurkiem pocieklo:/ Zdjalem zbiornik nie wiedzac jeszcze jak to ugryzc, wyczyscilem i stwierdzilem w dwoch miejscach pekniecia po 2-3cm. Latanie jakimis klajstrami uznalem za bezsensowne, nastawilem sie na spawanie, ale najpierw sprobowalem polutowac. No i polutowalem lutownica elektryczna (konktretna grucha, chyba ze 2kW), wyszlo super. Nie oproznialem zbiornika z resztek paliwa, bo to diesel wiec bum raczej nie grozilo. Co do spawania zbiornika benzynowego to mozna pospawac, ale nie na pusto, bo sa tam opary paliwa i bedzie bum, ale zalac go do spawania woda do pelna. Proste i skuteczne zabezpieczenie. Potem wylewasz i suszysz na sloneczku albo lejesz pol litra denaturatu zeby zebral wode.

kor1011 14-04-2009 20:22

Odp: Zbiornik paliwa
 
Masz LPG to sobie zamontuj kanister w bagażniku albo jakiś stary zbiornik o 126p

robi2012 14-04-2009 21:04

Odp: Zbiornik paliwa
 
kiedyś awaryjnie musiałem załatać zbiornik w motocyklu wiec wkręciłem w dziurkę wkręta a że było prawie doskonale to w garażu po dojechaniu pod wkręta dałem łatkę z kawałka węża paliwowego i skręciłem to na klej do gwintów sezon tak latrałem i sprzedałem z tym wkrętem

robi2012 14-04-2009 21:07

Odp: Zbiornik paliwa
 
scibor tak kombinuję skąd znam ta fote w twoim profilu i czy przypadkiem nie z forum kawasaki?

pisar20006 14-04-2009 21:31

Odp: Zbiornik paliwa
 
Cytat:

Napisał kor1011 (Post 1138557)
Masz LPG to sobie zamontuj kanister w bagażniku albo jakiś stary zbiornik o 126p

no i do tego jeszcze pompe od czolgu i za soba bede ciagal przyczepke z wielka cysterna:)

Mitaro 14-04-2009 23:52

Odp: Zbiornik paliwa
 
I jeszcze jeden dobry pomysł odnośnie jakis dziwnych przeróbek :) Jakoś załataj ten bak a potem zastaw pułapkę na tego wrednego sąsiada. Podepnij cewkę od stara266 pod karoserie która np będzie się załączać razem z alarmem na pilota. I niech tylko dotknie auta :D :D :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.