Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Gdzie dorobić kluczyk do zamka i stacyjki? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=156726)

SS WROCŁAW 27-04-2012 06:26

Gdzie dorobić kluczyk do zamka i stacyjki?
 
Potrzebuję dorobić klucz do Mondeo 3 - ten z przyciskami do sterowania drzwiami i alarmem na raz, bo mój ledwo już działa a zapasowy zaginął poprzedniemu właścicielowi. Gdzie to zrobić żeby mieć zakodowane od razu informacje dot. alarmu? Pozostaje ASO, czy można inaczej (taniej)?

marko1967 27-04-2012 11:42

Odp: Gdzie dorobić kluczyk do zamka i stacyjki?
 
Witam kolega też tak miał że kluczyk już ledwo źipał gość który dorabia klucze kazał mu przynieść wkładkie bo na baźie kluczyka był problem i wtedy dorobił kluczyk (grot)

Keram-1 27-04-2012 20:33

Odp: Gdzie dorobić kluczyk do zamka i stacyjki?
 
Witam
W moim Mondeo kluczyki czyli groty był wytarte na prawie "okrągło". Musiałem podjechać z samochodem do punktu dorabiania kluczy, fachowiec wyjął stacyjkę (jest tam taki bolec który się wciska i wychodzi cała stacyjka )odczytał kod klucza i dorobił tak jak trzeba. Przed przyjazdem rozebrałem plastiki żeby nie tracić czasu.

johnny5 01-05-2012 09:44

Odp: Gdzie dorobić kluczyk do zamka i stacyjki?
 
To jest do zrobienia, ale chyba tylko w trochę starszych autach? W nowych jest bodaj immobilizer w kluczyku i dorabianie poza ASO chyba nie wchodzi w grę...

Keram-1 01-05-2012 21:20

Odp: Gdzie dorobić kluczyk do zamka i stacyjki?
 
Niestety mylisz się

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

SS WROCŁAW 09-05-2012 07:35

Odp: Gdzie dorobić kluczyk do zamka i stacyjki?
 
Ale chodzi mi o dorobienie całego zestawu, czyli ze sterowaniem do alarmu. Mam kluczyk serwisowy z idealnym grotem i na jego podstawie da się zrobić sam klucz, a także otwierać drzwi. Ale kwestia właśnie immobilizera i sterowania oryginalnym alarmem. Auto się otworzy, ale zaraz włącza się alarm. Chcę zrobić kompletny klucz ze sterownikiem alarmu.

Ishyn 09-05-2012 14:19

Odp: Gdzie dorobić kluczyk do zamka i stacyjki?
 
Dorabiałem kluczyk z immo do focusa w Kaliszu u "Klucznika" przy Tesco - 450 PLN, przy czym sklonował immo. Wszystko działa jak w zegarku.:)

Marek 10-05-2012 11:00

Odp: Gdzie dorobić kluczyk do zamka i stacyjki?
 
Wygoogluj sobie firmę ROBAK. Kiedyś był na ul.Kurkowej we wro. Gość ci to zrobi

SS WROCŁAW 10-05-2012 11:55

Odp: Gdzie dorobić kluczyk do zamka i stacyjki?
 
Dzięki za info. Już się skontaktowałem z firmą i mi to zrobią. Szkoda tylko, że to tyle kosztuje... Tak jak Ishyn napisał to we Wrocku też 450zł od sztuki. Ale cóż, jak trzeba to trzeba.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.