Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Jakie Opony Do Matiza (155/65 R13) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=44099)

Kamisek2 16-05-2008 15:17

Jakie Opony Do Matiza (155/65 R13)
 
xxx kosz

michu 17-05-2008 05:54

Re: Jakie Opony Do Matiza (155/65 R13)
 
wiesz co - moja miała w matizie kupione Dębice i było luksusowo - mały koszt, ładnie dały się wyważyć, nic nie biło i służyły bardzo dobrze - to auto do jazdy miejskiej, więc uważam, że bez sensu jest ładowanie kasy w droższe opony (może inaczej - droższych firm) bo tego nie zauważysz

pzdr

Bonus 22-06-2008 18:11

Re: Jakie Opony Do Matiza (155/65 R13)
 
szkoda czasu na polskich producentów opon kiedy są opony lepsze (np. na mokrym), nie z polski i w podobnej cenie

bidżej 23-06-2008 19:31

Re: Jakie Opony Do Matiza (155/65 R13)
 
Cytat:

Napisał Bonus
szkoda czasu na polskich producentów opon kiedy są opony lepsze (np. na mokrym), nie z polski i w podobnej cenie

Miałem kierunkowe Fuldy Diadem z przodu i zwykłe Kormorany Impulser z tyłu, jedne i drugie 155/70 R13. Po 2 sezonach Fuldy ledwie nadają się na tył, jak były z przodu to samochód jeździł jak wóz drabiniasty, w dodatku tam gdzie chciały opony (tzn. w prawo, nie wiadomo dlaczego). Teraz Kormorany jeżdżą na przodzie i jest luksus, Fieścina prowadzi się bardzo dobrze. Na mokrym nie widzę jakoś różnicy między jednymi i drugimi.

Cytat:

Napisał michu
to auto do jazdy miejskiej, więc uważam, że bez sensu jest ładowanie kasy w droższe opony (może inaczej - droższych firm) bo tego nie zauważysz

zgadzam się.

Bonus 24-06-2008 01:08

Re: Jakie Opony Do Matiza (155/65 R13)
 
Cytat:

Napisał bj86
Miałem kierunkowe Fuldy Diadem z przodu i zwykłe Kormorany Impulser z tyłu, jedne i drugie 155/70 R13. Po 2 sezonach Fuldy ledwie nadają się na tył, jak były z przodu to samochód jeździł jak wóz drabiniasty, w dodatku tam gdzie chciały opony (tzn. w prawo, nie wiadomo dlaczego). Teraz Kormorany jeżdżą na przodzie i jest luksus, Fieścina prowadzi się bardzo dobrze. Na mokrym nie widzę jakoś różnicy między jednymi i drugimi.

akurat trafiłeś na przereklamowaną marke, podobne przygody bys miał z good yearami

bidżej 24-06-2008 08:08

Re: Jakie Opony Do Matiza (155/65 R13)
 
Bonus, byćmoże, ale to nie zmienia faktu że nie mam powodu żeby narzekać na Kormorany :fcp2

rectosei 06-07-2008 14:34

Re: Jakie Opony Do Matiza (155/65 R13)
 
Cytat:

Napisał michu
wiesz co - moja miała w matizie kupione Dębice i było luksusowo - mały koszt, ładnie dały się wyważyć, nic nie biło i służyły bardzo dobrze - to auto do jazdy miejskiej, więc uważam, że bez sensu jest ładowanie kasy w droższe opony (może inaczej - droższych firm) bo tego nie zauważysz

pzdr

Potwierdzam opinię Kolegi. :fcp26 Szczególnie w przypadku gdy budżet nie pozwala na zbytnie szaleństwa Dębice to optymalny wybór. Ja jeździłem kiedyś w Seicento (taki sam wymiar opon jak w Matizie) na Dębicach Navigator 2 (chyba są to jedne z nielicznych już opon całorocznych). Wzorowo się spisywały. Naprawdę byłem zadowolony, tym bardziej że cena była atrakcyjna na tle "zachodniej" konkurencji. Jako ciekawostkę podam, że Navigatory 2 to de facto bieżnik straszego modelu Goodyear'a.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.