Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Prośba o opinie s-max 2.0 tdci (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=213021)

karol19 12-10-2014 22:18

Prośba o opinie s-max 2.0 tdci
 
Witam,
Zainteresował mnie ten samochód:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Mam vin do samochodu: WF0SXXGBWSBL12946
Jestem ciekaw Waszych opinii.

Zastanawia mnie parę rzeczy:
- vin wskazuje na brak czujników parkowania, tymczasem są z tyłu i przodu
- convers wyświetla "akumulator rozładowany", jednak silnik zapala bez problemów - czy to typowe w smax'ach (jest parę tematów na forum w podobnej kwestii)
- brak esp, czy ja coś pomyliłem z vin'em? Samochód pochodzi z Włoch, czy to typowe z tamtych lokalizacji?

RafałB 13-10-2014 08:40

Odp: Prośba o opinie s-max 2.0 tdci
 
Odp:
1.Klawisz na desce jest od czujek więc są.
2. On pojawia się duuużo wcześniej przed padnięciem aku celowo żeby ktoś uważał, mi palił z 1 kopa ale jak radyjo pograło z godzine na postoju to już mi pokazywał ten komunikat.
3. ESP musi być , klawisza nie ma bo polifty mają wyłącznik ukryty w C+, nie widziałem żadnego S-maxa nigdy bez ESP.

Ode mnie jeszcze:

Przebieg raczej nie realny, cena z takim przelotem i wypasem za mała, poza tym jak dobrze pamiętam to ten komis już był w dziale z korygownymi ... pamiętam bo śmiałem się z nazwy komisu, bo niby tip top a nie do końca :D

dodi 13-10-2014 10:34

Odp: Prośba o opinie s-max 2.0 tdci
 
a mnie zastanowił bardziej wysiedziany fotel pasażera niz kierowcy...:027:

RafałB 13-10-2014 11:23

Odp: Prośba o opinie s-max 2.0 tdci
 
Widocznie Żonce się przytyło.... albo wymienili fotel kierowcy ;)

kael82 13-10-2014 13:42

Odp: Prośba o opinie s-max 2.0 tdci
 
Cytat:

Napisał RafałB (Post 2283554)
Widocznie Żonce się przytyło....

...albo teściowej :wink:. Ale fakt - fotel po prawej stronie wygląda tak, jakby pasażer siadał na swoje miejsce przez drzwi od kierowcy.

dodi 13-10-2014 14:12

Odp: Prośba o opinie s-max 2.0 tdci
 
może fotele zostały zamienione miejscami żeby zakamuflowac potencjalne cofnięcie przebiegu... nikt nie patrzy na fotel pasażera a kierowcy teraz jest ładny i może pasowac do przebiegu... :)

kael82 13-10-2014 14:21

Odp: Prośba o opinie s-max 2.0 tdci
 
Tylko tak się zastanawiam co z boczną poduszką??? Wystrzeli kierowcy w prawe ucho??? Chyba wiedzieli, że w oparciu jest poduszka powietrzna i taka zamiana jest raczej niemożliwa choćby z tego względu???

Szprytny 13-10-2014 14:23

Odp: Prośba o opinie s-max 2.0 tdci
 
Auto w takiej specyfikacji z takim przebiegiem za granicą kosztuje więcej niż podana cena sprzedaży.

Jak dla mnie było coś z przebiegiem grzebane.

TomCat 13-10-2014 14:28

Odp: Prośba o opinie s-max 2.0 tdci
 
siedzeń raczej nie zamieniali miejscami bo widać że te "metki" airbag są po zewn stronach, przynajmniej od kierowcy. Więc może np był walony w bok pasażera, wywaliła poducha z fotela no i szukali fotela całego na podmianę i znaleźli taki "wysiedziany" to go wsadzili ;-)
też tak mogło być.
Zresztą obydwa siedziska dość wysiedziane, myślę że zapomniał 2 z przodu przy przebiegu dopisać

kael82 13-10-2014 14:31

Odp: Prośba o opinie s-max 2.0 tdci
 
No też tak mogło być - rzeźbiarzy u nas nie brakuje. :P A chęć pozbycia się kolejnego gniota i zdarcie kasy z klienta na pewno działa na wyobraźnię sprzedawcy jeśli chodzi o pójście drogą "po kosztach".


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.