Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Mobile.de, Autoscout24.de (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=37708)

cetoman 08-02-2008 22:29

Mobile.de, Autoscout24.de
 
Witam!
Czy ktoś z Was kupił Wasze wymarzone autko za pośrednictwem jedej z tych stron? A może macie jakieś inne, które możecie polecić?
Z góry dziękuję.
Jakie macie doświadczenia z bezpośrednim kupnem auta za granicą od prywatnego właściciela albo handlarza?

Cobretti 08-02-2008 22:45

Re: Mobile.de, Autoscout24.de
 
cześć

autosocuta omijam...
natomaist mobile traktuje jako "ukierunkowywacz" cenowy... mam swoje punkty skad sprowadzam auta ;)

cetoman 08-02-2008 22:54

Re: Mobile.de, Autoscout24.de
 
Cytat:

Napisał Cobretti
cześć

autosocuta omijam...
natomaist mobile traktuje jako "ukierunkowywacz" cenowy... mam swoje punkty skad sprowadzam auta ;)

dzieki za odpowiedz.
czemu autoscout jest beeee :fcp9
absolutnie nie prosze, zebys zdradzal na tym forum swoje zrodla, po prostu pytalem czy moze ktos prywatnie sprowadzal dla siebie auto bezposrednio z zagranicy, nie na sprzedaz...

Cobretti 08-02-2008 23:03

Re: Mobile.de, Autoscout24.de
 
powiem ci tak..... na każdy portalu należy omijać oferty od PRIVATANBIETER - czyli osoby prywatne (chociaz ostatnio zauwazylem również firmy-widma - łatwo poznać bo data jest barzo świerza).
caly trik polega na tym ze oferują oni auta w baaardzo atrakcyjnych cenach... i żadają zaliczki "bo jestem w Angli i musze mieć gwarancje że jak przyjade do Niemiec to ty też przyjedziesz"

najlepsza opcja to szuakć po mobilu... popattrz jakie auta ktośsprzedaje... unikaj miejsc które wygladaja jak parking strzeżony....

albo daj na PW to pogadamy :)

cetoman 08-02-2008 23:16

Re: Mobile.de, Autoscout24.de
 
Cytat:

Napisał Cobretti
powiem ci tak..... na każdy portalu należy omijać oferty od PRIVATANBIETER - czyli osoby prywatne (chociaz ostatnio zauwazylem również firmy-widma - łatwo poznać bo data jest barzo świerza).
caly trik polega na tym ze oferują oni auta w baaardzo atrakcyjnych cenach... i żadają zaliczki "bo jestem w Angli i musze mieć gwarancje że jak przyjade do Niemiec to ty też przyjedziesz"

najlepsza opcja to szuakć po mobilu... popattrz jakie auta ktośsprzedaje... unikaj miejsc które wygladaja jak parking strzeżony....

albo daj na PW to pogadamy :)

napisalem na priva

Cobretti 08-02-2008 23:22

Re: Mobile.de, Autoscout24.de
 
odpisałem :)

cetoman 08-02-2008 23:40

Re: Mobile.de, Autoscout24.de
 
Cytat:

Napisał Cobretti
odpisałem :)


ja również, na maila...

Pablo_X 08-02-2008 23:46

Re: Mobile.de, Autoscout24.de
 
A ja kupiłem ze strony Mobile.de. Ale od firmy - zresztą turek tam handlował. Ale kontakt był telefoniczny i godzina przyjazdu uzgodniona :-)

Jestem zadowolony :fcp29 :fcp26

tomiscorpio 08-02-2008 23:52

Re: Mobile.de, Autoscout24.de
 
ja sie naprawde dziwie ze ludzie w ciemno przelewaja kase. Przeciez to trzeba miec zdrowo nasrane .

franczesko 09-02-2008 00:27

Re: Mobile.de, Autoscout24.de
 
Cytat:

Napisał tomiscorpio
ja sie naprawde dziwie ze ludzie w ciemno przelewaja kase. Przeciez to trzeba miec zdrowo nasrane .


tez ich nie rozumiem


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.