Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Opony BARUM czy DĘBICA a może DYTON (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=12350)

trytonx 13-04-2006 22:37

Opony BARUM czy DĘBICA a może DYTON
 
Jakie kupić gumy do Mondeo z 93r. 1.8TD kombi......185/65/14...


BARUM BRAVURIS.................za 184pln

czy

DĘBICA PASSIO..................za 153pln

czy

DYTON D110...................za 156pln


Podobno BARUM są bardzo dobre i w miarę tanie.....czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie, ktoś może ich używa...?
...czy jakość jest dobra, czy hałasują...........które z wyżej wymienionych wybrać?

a może jakieś inne?


czekam na opinie i sugestie

pozdrawiam
Maciek




.

jagrall 14-04-2006 05:45

poszukaj opinii użytkowników na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] to jest sklep internetowy i jest tam mnóstwo opinii na temat większości opon. ceny mają bardzo konkurencyjne, płacisz przy odbiorze przesyłki więc nie ponosisz żadnego ryzyka. ja kupiłem tam kieryjąc się opiniami i jestem naprawdę zadowolony

Gaduliks 14-04-2006 17:41

Z tych trzech to ja bym stawiał na Barum
pozdrawiam :fcp20

barylkaq 14-04-2006 18:58

yy ... barum? słyszałem ze najgorsze :)

ace2 14-04-2006 19:28

Jak mialem Toyote Carine to wlasnie jezdzilem dwa sezony na Barumach w tym rozmiarze. Spisywały się bardzo dobrze, są ciche i dobrze trzymają w zakrętach. Na mokrym też całkiem fajnie i hamowanie bezproblemowe. Za ta cene są godne polecenia. Generalnie ta czeska guma jest na licencji Continentala więc technologie z najwyższej półki.

ikar 14-04-2006 19:58

a moze uniroyal rayle 550

jagrall 14-04-2006 20:38

Cytat:

Napisał ikar
a moze uniroyal rayle 550

też takie mam i narazie jestem bardzo zadowolony

Albi 14-04-2006 21:13

Dosłownie przed dwoma tygodniami miałem dylemat co do wyboru opon. Po przeczytaniu wielu opinii na forach internetowych pozostały mi do wyboru dwie propozycje: Uniroyal Rallye 550 86H i Kleber Dynaxer HP2 82T. Obie propozycje mieściły się w kwocie 190 PLN. Wybór padł na Klebera i po przejechaniu około 1000 km jestem z nich w pełni zadowolony. Użytkownicy tych opon twierdzą, że kleber może trochę gorzej wygląda ale lepiej się prowadzi. Polecam stronkę [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...], są tam opinie użytkowników opon wielu marek. Na Dębice strasznie ludzie pluli.

Arbibar 14-04-2006 22:40

Ja wiele złego słyszałem o Barumach. Forda kupiłem i na poładzie były właśnie Barumy. Zauważyłem je tej zimy. Poprzednieiej zimy jeżdziłem na nich nie wiedząc że to one. Tej zimy je z idetyfikowałem. i byłem z nich bardzo zadowolony.

jagrall 15-04-2006 08:16

Cytat:

Napisał Albi
Uniroyal Rallye 550 86H i Kleber Dynaxer HP2 82T.

ja miałem dokładnie taki sam dylemat, tylko że zdecydowałem się na uniroyale :-)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.