Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1996-2000] Wymiana amortyzatorów na tył firmy AD.Opinie ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=203184)

mkkostel 16-04-2014 16:16

Wymiana amortyzatorów na tył firmy AD.Opinie ?
 
Witam mam to was pytanie otóż muszę wymienić tylne amory ale nie bardzo mam kasę bo mam inne wydatki szukałem dużo i natknołem się na firmę AD podobno montują je na pierwszy montaż , czy ktoś z was miał już styczność z tą firmą będę wdzięczny za każdą pomoc :)

kael82 16-04-2014 16:34

Odp: Wymiana amortyzatorów na tył firmy AD.Opinie ?
 
Cytat:

Napisał mkkostel (Post 2196044)
podobno montują je na pierwszy montaż

Nie wiem do czego to idzie na pierwszy montaż - chyba do klapy od bagażnika.

Myślę, że jest to jedna wielka niewiadoma ile takie amortyzatory wytrzymają i - przede wszystkim - jak będą się zachowywały podczas jazdy. Ktoś kiedyś powiedział: "Nie stać mnie na kupowanie tanich części" - coś w tym chyba jest :wink:. Z drugiej strony wszyscy liczymy każdy grosz, który mamy "włożyć" w auto. No nie wiem... Moje zdanie poznałeś. Może się mylę, ale jakoś mnie nie przekonuje ta firma.

mkkostel 16-04-2014 16:38

Odp: Wymiana amortyzatorów na tył firmy AD.Opinie ?
 
no od znajomego mechanika który ma dostęp do hurtowni i tych amorów ludzię chwalą je , jak mówisz żebym miał kasę to bym się nie czaił i brał najlepsze :/

wydra 16-04-2014 19:19

Odp: Wymiana amortyzatorów na tył firmy AD.Opinie ?
 
AD to sieć hurtowni, a części AD to jest nie wiadomo co w ich pudełkach. Jeśli nie masz kasy to jest dobre wyjście, ale cudów nie oczekuj ;) Zawsze lepszy tani a nowy, niż stary a zużyty.

mkkostel 16-04-2014 19:39

Odp: Wymiana amortyzatorów na tył firmy AD.Opinie ?
 
jednak będę miał więcej trochę kasy co myślycie o tych ale to już max kasy za sztukę

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Marek 16-04-2014 19:39

Odp: Wymiana amortyzatorów na tył firmy AD.Opinie ?
 
Tylko tanie kupi dwa razy i wyjdzie połowę drożej niż dobre nowe raz. To są właśnie oszczędności w naszym narodzie. Byle 5zł mniej do auta dołożyć...

zsberg 16-04-2014 19:58

Odp: Wymiana amortyzatorów na tył firmy AD.Opinie ?
 
Z tanich amorków można założyć SRL-a z Polcaru - to pojeździ bez problemu. Ew włoskie DACO lub Coffap/MagnetiMarelli (to kładą we fiatach - pierwsze w brazylii, a MM w europie). W inne noname bym się nie pchał.

Sam u siebie rok temu montowałem nowe sprężyny + amorki monroe + poduszki + osłony i same części wyszły jakieś 1400zł, czyli defacto średnia rynkowa wartość mk1:<

AD na pierwszy montaż? Kurcze, doszło już do tego, że sprzedawca potrafi walnąć byle bujde, aby sprzedać. Z resztą czy widział ktoś na allegro jakąkolwiek część nierenomowanego niemieckiego producenta? :)

mkkostel 16-04-2014 20:00

Odp: Wymiana amortyzatorów na tył firmy AD.Opinie ?
 
a co myślicie o tych


[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czy warto do mkII takie ładować

zsberg 16-04-2014 20:10

Odp: Wymiana amortyzatorów na tył firmy AD.Opinie ?
 
KYB, MONROE, BILSTEIN, SACHS, DELPHI - to są renomowani producenci, ale wcześniej pisałeś o czymś budżetowym :)

Pytasz się czy warto? Musisz sobie sam na to pytanie odpowiedzieć. Na pewno będą dobre, ale tylko Ty znasz swój portfel. Jeśli stoisz finansowo słabo, to kup coś z tych które wcześniej wymieniłem - nie powinieneś być zawiedziony. No i pytanie czy robisz sam czy mechanik. Jak sam, to jeszcze dolicz z 10zł na tabletki uspokajające, bo odkręcić zwrotnice od amorka bez urwania śruby graniczy z cudem.

mkkostel 16-04-2014 20:15

Odp: Wymiana amortyzatorów na tył firmy AD.Opinie ?
 
tak ale kolega kasę mi oddał i do 210 zł mogę dać za sztukę na tył żeby to jakoś jeżdziło i po roku piać na nowo wymieniać


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.