Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Chińskie nawigacje - prośba o opinie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=211834)

soulraver 20-09-2014 16:14

Chińskie nawigacje - prośba o opinie
 
Witam .
Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Mondeo mk4 . Jedyne co chcę zmienić w wyposażeniu to radio . Posiadam te podstawowe srebrne no i oczywiście jest problem z mp-kami. pomyślałem , że zamiast kupowania zmieniarki czy huba może warto w tej samej cenie lub ciut drożej zakupić chinską nawigację . Czy ktoś z forumowiczów posiada taką , z którą nie ma żadnych problemów ,bo jak poczytałem na forum to jest masa tandety. Jeżeli ktoś ma godną polecenia prosiłbym o podanie modelu.Dzieki :D

tedi_k 20-09-2014 20:30

Odp: Chińskie nawigacje - prośba o opinie
 
Rozumiem, że te 1.400 postów w tym wątku [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] nie zadowalają kolegi zupełnie?

soulraver 20-09-2014 22:04

Odp: Chińskie nawigacje - prośba o opinie
 
Nie zadawalają bo przejrzałem część z nich i nie mogłem znaleźć a nie chcę spędzać całego dnia na szukaniu w 1400 dpowiedzi..... tym bardziej , że sporo z nich jest nie na temat...

p_swiderski 25-09-2014 19:53

Odp: Chińskie nawigacje - prośba o opinie
 
Cytat:

Napisał soulraver (Post 2272618)
Nie zadawalają bo przejrzałem część z nich i nie mogłem znaleźć a nie chcę spędzać całego dnia na szukaniu w 1400 dpowiedzi..... tym bardziej , że sporo z nich jest nie na temat...

To w skrócie. Ja dawno temu wymieniłem fabryczne radio na nawigację + modół z USB i jest lepiej niż dobrze. Szczególnie jak masz CONVERS+.

soulraver 25-09-2014 22:07

Odp: Chińskie nawigacje - prośba o opinie
 
Dzięki za konkretną dpowiedź. A masz może linka do tej navi albo nazwę . Byłbym bardzo wdzięczny bo na necie jest masa tego a nie chcę się naciać na jakiś chłam. Dzięki

tedi_k 25-09-2014 22:12

Odp: Chińskie nawigacje - prośba o opinie
 
Kolega p_swiderski ma FABRYCZNĄ navi TravelPilot NX (7", dotykową) oraz FABRYCZNY moduł BT/VC... Tylko taki zestaw sensownie współpracuje z convers+...

soulraver 26-09-2014 10:42

Odp: Chińskie nawigacje - prośba o opinie
 
Ja conversa nie mam. Zależy mi tylko na nawigacji i żeby współpracowała z kierownicą . Oryginalna kosztuje dość sporo. Może jest jakiś dobry chiński zamiennik dedykowany. Ewentualnie nie dedykowany który będzie można zamocować w miarę możliwości.

tedi_k 26-09-2014 10:55

Odp: Chińskie nawigacje - prośba o opinie
 
No to cofnij się ze 3-4 strony w wątku o stacjach multimedialnych i poczytaj [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]. Wszystko jest. Popatrz na przykład na ten "wynalazek" [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

p_swiderski 26-09-2014 17:12

Odp: Chińskie nawigacje - prośba o opinie
 
Cytat:

Napisał soulraver (Post 2275712)
dobry chiński zamiennik dedykowany

Tego to niestety się nie da. A jak już chcesz chińczyka, to sprawdź chociaż czy ma RDS, bo widziałem już takie które nie mają. Żaden Ci nic sensownego na convers+ nie wyświetli, ale w tym przypadku nie ma to znaczenia.

Tak jak napisał Tedik_k mam fabrycznego NX DVD. Poszukaj, na pewno trafisz w znośnej cenie. MOże z jakiegoś rozbitka?

kuba1961 26-09-2014 21:00

Odp: Chińskie nawigacje - prośba o opinie
 
A ile chcesz wydać kasy.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] to lepsze chińczyki

ja kupiłem uniwersalną stacje i jestem zadowolony.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.