Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Dobry gazownik Wrocław (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=26097)

Polarny 11-06-2007 18:13

Dobry gazownik Wrocław
 
Poszukuję dobrego gazownika we Wrocku, czy ktoś może podzielić się jakimiś sensownymi namiarami?

Sil 20-06-2007 21:14

Witam
Ja bym polecil gazownika przy legnickiej "miedzy mostami" (boczna w prawo od legnickiej jak sie jedzie w kierunku "od rynku"). Mialem problemy z instalacja w swoim mondeo i tam od reki to rozwiazali, winnych za to byly ciagle walki

DZIDA_ZGO 11-10-2007 20:40

Widzę, że na forum nie ma strefy lubuskiej

Jeśli ktoś ma nietypowe auto i żadna stacja montażu LPG nie podejmuje się montażu instalacji polecam firmę

Autosystemy-Kliczkowski Kliczkowski Jacek
ul. Krępa 34
66-001 ZAWADA

Mała miejscowość Krępa 5 km od Zielonej Góry w kierunku Zawady

Dla faceta nie ma auta, które by go wystraszyło

polecam

kuchcik78 11-10-2007 21:29

ja rowniez polecam gazownika z Legnickiej Wroclaw tez mi rozwiazal problem z gazem bo ci co go zalozyli nie poradzili sobie z tym a tam tylko zajzal i wiedzial co jest grane. Polecam

suhotnik 17-10-2007 08:14

WSe Wrocku to tylko Abart.

basil_MKP 12-03-2008 13:02

Re:
 
Cytat:

Napisał suhotnik
WSe Wrocku to tylko Abart.

Mam trochę inne zdanie. Do V6 boją się i nie zakładają instalacji Stag300 - i od razu informują że będzie źle chodzić.
W ich oddziale w Legnicy w Vałce źle nawiercili miejsca na wtryski , po czym je zaślepili śrubkami :fcp6

Czy ktoś zna dobry zakład we Wrocławiu i okolicach , który zakładał już instalacje do mondków V6?

puzon323 30-03-2008 10:31

Re: Dobry gazownik Wrocław
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


tu masz co nieco
ja bym spróbował w cito auto gaz na grabiszynskiej,znaja sie na robocie,nieraz mi pomogli tam gdzie inni rozkladali rece

Hunt 18-04-2008 14:40

Re: Dobry gazownik Wrocław
 
Ja polecam zakład Eko-Alma i Alma
pierwsze jest w Radwanicach, zakładają instalacje BRC
a drugi na Grabiszyńskiej za wiaduktem, przy stacji PKN, na przeciwko zajezdni autobusowej

Kaptur 27-07-2008 15:38

Re: Dobry gazownik Wrocław
 
czy ktos mogl by podac dokladniejsze namiary ne ten warsztat na legnickiej ? jakich jeszcze innych gazownikow byście polecili ??

pozdrawiam

artkota 03-10-2008 00:11

Re: Dobry gazownik Wrocław
 
Witam , a ja zakradałem na litomskiej albo ma litewskiej jest to za Leśnicą, nie pamiętam dokładnie. Gościu nazywa się wieczorek.

Na razie odpukać jest wszystko ok, gosciu zna się na rzeczy ,

Za Stag 300 + osprzęt (oczywiście pełna sekwencja, silnik 2,8 CD V6 24V), ZAPŁACIŁEM 3000zł, a do porównania w Agaz wzięli by 4200, a gości między mostami 3900, jak ktoś zainteresowany mogę podać nr tel do gościa.

pozdrawiam :569:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.