Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Auto wyje po wymianie opon (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=319625)

StaryOsa 23-04-2021 08:33

Auto wyje po wymianie opon
 
Cześć

Od wymiany opon na letnie auto podczas jazdy wyje. Opony są nowe kupowane we wrześniu, pierwszy raz na felgę założone, ale chyba coś jest nie tak. Wymieniałem u wulkanizatora, wyważył wszystko pięknie, ale po przejechaniu jakiś 100 km opony zaczęły wyć. Przełożyłem jeszcze raz na zimowe i już auto nie wyło, potem na letnie i wyje. Czy możliwe, że coś jest nie tak z oponami, jakoś fabrycznie uszkodzone??

langolier 23-04-2021 08:40

Odp: Auto wyje po wymianie opon
 
Wygląda jakby bylo złe ciśnienie w oponach i ich czoło się uszkodzilo jakos po tych 100km.
Wszystkie wyją ? Nagle zaczęły wyć ?

damianisko5 23-04-2021 08:43

Odp: Auto wyje po wymianie opon
 
Cytat:

Napisał StaryOsa (Post 3337859)
Cześć

Od wymiany opon na letnie auto podczas jazdy wyje. Opony są nowe kupowane we wrześniu, pierwszy raz na felgę założone, ale chyba coś jest nie tak. Wymieniałem u wulkanizatora, wyważył wszystko pięknie, ale po przejechaniu jakiś 100 km opony zaczęły wyć. Przełożyłem jeszcze raz na zimowe i już auto nie wyło, potem na letnie i wyje. Czy możliwe, że coś jest nie tak z oponami, jakoś fabrycznie uszkodzone??

Ciekawe - auto wyje czy opony wyją?/ bo to dwie różne sprawy.

RyszardaTrzeciaWaza 23-04-2021 08:47

Odp: Auto wyje po wymianie opon
 
A jakie to opony ? Bo tanie chińczyki potrafią wyć jak kombajn na polu ;)

konieczko5 23-04-2021 08:48

Odp: Auto wyje po wymianie opon
 
Oczywiście mamy zgadywać jakie masz letnie i zimówki. Nowe ze sklepu, czy nowe, ale używane? Zrób zdjęcie tych nowych

Fulara 23-04-2021 14:53

Odp: Auto wyje po wymianie opon
 
jak masz chińczyki to może wyć

krakersik 23-04-2021 17:40

Odp: Auto wyje po wymianie opon
 
opony wyją, wyząbkowały się pewnie.

rav 75 24-04-2021 05:04

Odp: Auto wyje po wymianie opon
 
I nastąpiła cisza... Autor wątku zrozumiał że tanie nie idzie w parze z dobrym, dodatkowo dostrzegł ważny (na pewno dla mnie) parametr jakim jest głośność opony.

AdoKrycha007 24-04-2021 09:22

Odp: Auto wyje po wymianie opon
 
bieżnikowane chińczyki w Kauflandzie za 99 zł to nie jest dobry pomysł - a takie wczoraj widziałem :lol:

Fulara 24-04-2021 15:08

Odp: Auto wyje po wymianie opon
 
Ja jezdze na chińskich nowych firemaxach i złego słowa nie powiem ale opona nie kosztowała 99


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.