Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Zloty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=123)
-   -   VII Ogólnopolski Zlot FCP (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=40688)

jagrall 25-03-2008 14:55

VII Ogólnopolski Zlot FCP
 
Witam

Najwyższa pora coś zaproponować. Z racji tego, że w górach już byliśmy, postanowiłem zaproponować coś innego
Ośrodek nazywa się Aqua Brax i mieści się w miejscowości Szymocice. Jest to na trasie Gliwice Racibórz. Byłem tam na dwóch festynach rodzinnych ode mnie z pracy i naprawdę wszystko wygląda ok. Położony jest o lesie, niedaleko jest jeziorko, tak więc o ile pogoda dopisze, miejsce jest urokliwe. Dojazd też w miarę, jakieś 20km od autostrady A4. Co do programu, szczegółów jeszcze nie mam, narazie chcę poddać dyskusji miejscówkę.
Link do strony ośrodka [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jeżeli forumowicze nie mają nic przeciwko kampingom (z łazienkami oczywiście) to uważam że miejscówka jest ok. Niedaleko mamy do Gliwic więc można np. urządzić "hamowanie" u Jankopolo w firmie (oczywiście jeśli nie ma nic przeciwko), może jakaś impreza na rynku w Gliwicach (coś na kształt tej w Wiśle). Czekam na opinie. W osobnym temacie zamieściłem ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]) wstępną listę chętnych, celem zmonitorowania ile potrzebujemy noclegów itp.

rsztefek 25-03-2008 16:49

Re: VII Ogólnopolski Zlot FCP
 
A jaki termin?? Bo nie znalazłem albo przegapiłem!!

jagrall 25-03-2008 17:48

Re: VII Ogólnopolski Zlot FCP
 
co do terminu, to jutro najdalej pojutrze będę miał informację z ośrodka co do wolnych miejsc, ale w grę wchodzą okolice bożego ciała :-)

Kaczucha 26-03-2008 08:53

Re: VII Ogólnopolski Zlot FCP
 
no miejsce bardzo fajne nam sie podoba :fcp1
jestesmy zaaa :fcp1

Slawko 26-03-2008 17:23

Re: VII Ogólnopolski Zlot FCP
 
dla mnie tez Ok, ale termin to 16-18V :fcp13

Pinki 26-03-2008 18:59

Re: VII Ogólnopolski Zlot FCP
 
dla mnie też ok :)

Martin1906 27-03-2008 02:56

Re: VII Ogólnopolski Zlot FCP
 
Bardzo fajne miejsce, znam z przejazdów tamtędy... a z tego tytułu iż nie chętnie się wybiorę, jednak nigdy nie byłem mam pytanka...
- co do ceny wstępnej? Czy narazię mamy brać pod uwagę taka jak jest na stronce?

- czy jakieś przeciwwskazania co do ilości osób na jeden samochód? Czy coś wogóle na ten temat trzeba wiedzieć? (jeśli są w starszym temacie proszę o wklejenie na ten i ogólny temat)



Racibórz też jest niedaleko, fajne miasteczko może tam można było by jakiś wypad zrobić w centrum miasta...(nie wiem czy tam istnieje jakiś rynek).

Pozdrawiam

Slawko 27-03-2008 05:30

Re: VII Ogólnopolski Zlot FCP
 
Martin1906, nie przesadzasz :?: A sam nie mozesz poszukac w dziale "Zloty" :?:

ilosc osób na samochód - tyle ile sie zmieści
cena bedzie znana później, teraz robimy wstepna liste.

Pinki 27-03-2008 09:20

Re: VII Ogólnopolski Zlot FCP
 
A jagrall, jak będziesz pytać to zapytaj o psa :)
a generalnie najbliższy małopolski spot będzie chyba w Biedzie to ogólnopolski zlot jak najbardziej może być w Nędzy

jagrall 27-03-2008 12:51

Re: VII Ogólnopolski Zlot FCP
 
Nowe fakty:

Klubowicze, proszę o jak najszybszą decyzję czy chcecie jechać czy nie. Potrzebna mi jest liczba uczestników, ponieważ w ośrodku jest problem z miejscami. Sytuacja wygląda tak:

9-12 maj jest 48 miejsc wolnych
16-18 maj jest 40 miejsc
potem jest pozajmowane
potem
13-15 czerwiec 48 miejsc
27-29 czerwiec jest wolny cały ośrodek

cena za domek będzie 110zł plus prąd, w sumie liczmy 120zł na 4 osoby.
tak więc proszę o w miarę szybką decyzję, dajmy na to do końca przyszłego tygodnia.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.