Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Transit (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=101)
-   -   transit centralny zamek wariuje (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=52638)

ziemekr 06-10-2008 18:36

transit centralny zamek wariuje
 
Witam wszystkich.
Sytuacja z moim transitem wygląda tak: zamykam auto centralnym zamkiem i siłowniki zamykają i zaraz otwierają alarm się uzbraja ale drzwi pozostają otarte. Nie wiem co robić.

dlugi123 06-10-2008 19:50

Re: transit centralny zamek wariuje
 
ja mam na odwrót centralny zamyka a gdy otwieram go rano lub jest po deszczu to otwiera sie a zachwile sam zamyka....... i :fcp5 nie wiem co jest grane........

Adi_ 06-10-2008 20:41

Re: transit centralny zamek wariuje
 
ziemekr, gdzies drzwi sa nie domkniete i wybija silowniki spowrotem albo ten stycznik w drzwiach jest walniety i niby drzwi sa nie domkniete.

janusz19 06-10-2008 20:43

Re: transit centralny zamek wariuje
 
Któryś z siłowników sterujących we drzwiach ci szwankuje jesli masz dwa to od kierowcy i pasażera a jesli masz jeden to od kierowcy reszta siłowników jest odnich zalerzna i jeden z tych sterujących nie domyka to znaczy nie schodzi do konca i ałtomatycznie otwiera drzwi a pewnie zamykasz pilotem a sterownik alarmu wysyła sygnał do centralki siłowników o zamknięciu lub otwarciu a alarm jest od nich niezależny dlatego sie uzbraja musisz rozebrac drzwi i odłoczac poiedyńczo i bedziesz wiedział który szwankuje jesli masz orginalne a jak masz uniwersalne to masz regulacje na pręcie wychodzącym ze siłownika i przykręconym łoncznikiem do pręta zamkającego drzwi luzując ten łocznik masz regulacie w góre lub dół

kosmowski 07-10-2008 09:29

Re: transit centralny zamek wariuje
 
Odłączaj po kolei wszystkie drzwi bo ja też tak miałem i okazało sie że w zamku w tylnej klapie ułamał sie kawałek blaszki i zablokował zamykanie siłownikiem i siłownik sie cofał i wszystkie drzwi też i nieszło zamknąc.

ziemekr 07-10-2008 19:21

Re: transit centralny zamek wariuje
 
Jutro coś posprawdzam. U mnie na razie jest tak że tył i bok działa, bo zrobiłem (kable przy tylnych drzwiach się przetarły) a przód otwieram z kluczyka (odłączyłem sterowniki) Jak dojde do tego co się stało to dam znać.

Pozdrawiam

ziemekr 08-10-2008 17:39

Re: transit centralny zamek wariuje
 
próbowałem podłączyć tylko drzwi kierowcy, ale nie działa to znaczy jak sa podlaczone siłowniki w drzwiach kierowcy lub pasażera to sie nie da zamknąć auta jak sie odlaczy to tyl i bok działa... :fcp11 pomóżcie

Adi_ 08-10-2008 18:41

Re: transit centralny zamek wariuje
 
Jezeli tyl ci chodzi a po podlaczeniu przodu warjuje to rozbieraj drzwi jedne drugie i szukaj po kablach ja tak mialem z tylem i bylo to co u ciebie przetarty kable.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.