Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|kujawsko-pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Zlocik? :) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=6276)

Marq 04-07-2005 05:41

Zlocik? :)
 
Witam w miejscowej strefie.

Panie i Panowie, jestem tu od niedawna ale czuję się tu od samego początku jak u siebie w domu, i nie powiem, że fajnie by było Was poznać jak to mówią "live". Wiadomo, że tak zaraz to się "nida", bo urlopy wakacyjne itp. ale może pod koniec sierpnia jakoś zanim dzieciarnia pójdzie do szkoły byłoby parę(naście) :mrgreen: osób chętnych na jakiś zlocik? Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz i wszystko przyległe byłoby mile widziane. No oczywiście reszta kraju też jak najbardziej. Ale to chyba ogólnie wiadomo. :mrgreen: Co Wy na to? Można też się podłączyć gdzie indziej, np. pod zachodniopomorskie tam też może zlocik będzie. :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich.

P.S.
Podziękuchy dla Admina za nową strefę. :)

Arkadius3 05-07-2005 19:37

Re: Zlocik? :)
 
Ja bym był za :)

e-tlumacz 06-07-2005 09:05

Jestem jak najbardziej za,
to naprawde fajny pomysl, mozna by to troche rozreklamowac, bo nie wiem czemu, ale mam wrazenie ze w naszym regionie jest chyba najmniej klubowiców... mozna by poszerzyc grono. W kazdym razie mi pasuje praktycznie kazdy termin w wakacje (tylko tak z conajmniej 2-tygodniowym wyprzedzeniem).
Toruń pozdrawia Bydgoszcz!! :P

Marq 06-07-2005 14:36

No to prawda, ja również nie wiem dlaczgo, nasz region jest tak jakoś z tyłu. A tyle Fordów co na mieście widzę to aż wstyd, że poza mną nikogo nie ma z mojego miasta, ale ulotki już w ruchu wiec może coś z tego będzie. :) No termin to zdecydowanie musi być co najmniej tak ze dwa tygodnie, żeby sobie plany ustawić.

I wzajemnie Bydgoszcz pozdrawia Toruń. :) I Sępólno Krajeńskie również. :)

reve 07-07-2005 18:17

mam rodzinke w Toruniu wiec (o ile nie wypali zlot w zach.-pom.) moze tez bym sie pojawil :) nic nie obiecuje ale pomyslec mozna :)

Marq 07-07-2005 19:10

Hehe, no widzisz reve to mamy chyba podobne zapatrywania, bo ja z kolei o ile nie wypali zlocik w naszym regionie mogę się z kolei pojawić w Kluczewie. :) Chociaż na chwilę obecną obiecać nie mogę, ale mimo wszystko bardzo chętnie. Ale cóż taka jest liczna grupa z naszych regionów. ;)

Pozdrawiam.

reve 07-07-2005 19:13

hehe :!: no to bierzemy jakies miasto mniej wiecej w rownej odleglosci od Szczecina i Bydgoszczy - np. Wałcz - i tam robimy zlot dla obu stref ;) :P :lol:
a powaznie - pomyslimy co i jak ale za 2-3 tygodnie, bo ja czas bede mial dopiero pod koniec sierpnia (praca :( ). mimo wszystko fajnie by bylo sie spotkac :)

Marq 07-07-2005 20:12

No nie ma sprawy reve. Może być za 2-3 tygodnie. Ja co prawda będę akurat na urlopie i dostęp do netu będę miał bardzo utrudniony, ale czasem sie będę pojawiał. A poza tym na pewno się skontaktujemy. Ja byłbym chetny naprawdę na taki zlocik. Zwłaszcza, że na forum jestem od niedawna, ale tak mnie to wciągnęło, że chętnie poznałbym koleżanki i kolegów (pewnie więcej będzie kolegów ;)) z forum na żywo i powymieniał się na przykład doświadczeniami, sugestiami, dobrymi radami, itp. :)

Pozdrawiam.

reve 07-07-2005 21:57

ja na forum jestem niecaly miesiac dluzej od Ciebie :) a forda mam od poltora miesiaca wiec rad to ja udzielal nie bede tylko ich sluchal :P
na pewno cos wymyslimy :)

michu-6 12-07-2005 08:33

Ja się pisze

Pozdrowienia


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.