Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] bagażnik wyposażenie - kombi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=74673)

Daniel_K 19-07-2009 10:09

bagażnik wyposażenie - kombi
 
Witam,

poszukuje jakiś informacji dotyczących wyposażenia, oraz rozmieszczenia elementów wnętrza (trójkąt, podnośnik, "ucho" itp.) w bagażniku kombi. Najchętniej zobaczyłbym zdjęcia :) Przeszukałem forum i jest kilka podobnych tematów, padały obietnice zdjęć i ... pustka ;(

Ps. w bagażniku po lewej stronie jest schowek, czy powinien mieć "coś" w środku? Jakaś pianka bądź jakieś wygłuszenie?

Chciałem również zakupić "kratkę" oddzielającą przestrzeń bagażową (grodziowa) - jak ją zamontować? może ktoś ma zamontowaną? ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...])

Ostatnie pytanie dotyczy mocowania dywaników wewnętrznych, mam zrobione "dziury" w tapicerce podłogowej, ale tylko po stronie kierowcy. Wiem że są specjalne kołki do montowania dywaników. Czy te kołki montuje się tylko do tapicerki, czy trzeba je wkręcić "głębiej" ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Rondel 19-07-2009 10:58

Odp: bagażnik wyposażenie - kombi
 
Cytat:

Napisał Daniel_K (Post 1208679)
Witam,

poszukuje jakiś informacji dotyczących wyposażenia, oraz rozmieszczenia elementów wnętrza (trójkąt, podnośnik, "ucho" itp.) w bagażniku kombi. Najchętniej zobaczyłbym zdjęcia :) Przeszukałem forum i jest kilka podobnych tematów, padały obietnice zdjęć i ... pustka ;(

Ps. w bagażniku po lewej stronie jest schowek, czy powinien mieć "coś" w środku? Jakaś pianka bądź jakieś wygłuszenie?

Chciałem również zakupić "kratkę" oddzielającą przestrzeń bagażową (grodziowa) - jak ją zamontować? może ktoś ma zamontowaną? ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...])

Ostatnie pytanie dotyczy mocowania dywaników wewnętrznych, mam zrobione "dziury" w tapicerce podłogowej, ale tylko po stronie kierowcy. Wiem że są specjalne kołki do montowania dywaników. Czy te kołki montuje się tylko do tapicerki, czy trzeba je wkręcić "głębiej" ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Mam taką kratkę na sprzedaż. Montaż 2 minuty

kubas1313 20-07-2009 12:04

Odp: bagażnik wyposażenie - kombi
 
Cytat:

Napisał Rondel (Post 1208719)
Mam taką kratkę na sprzedaż. Montaż 2 minuty



a w jakiej cenie ja masz ??

Rondel 20-07-2009 12:14

Odp: bagażnik wyposażenie - kombi
 
Cytat:

Napisał kubas1313 (Post 1209496)
a w jakiej cenie ja masz ??

Napisz na priv

kubas1313 20-07-2009 13:27

Odp: bagażnik wyposażenie - kombi
 
Cytat:

Napisał Rondel (Post 1209508)
Napisz na priv

no niestety masz zablokowanego Priv'a

Rondel 20-07-2009 13:32

Odp: bagażnik wyposażenie - kombi
 
Cytat:

Napisał kubas1313 (Post 1209554)
no niestety masz zablokowanego Priv'a

Przepraszam, nie zauważyłem. Już odblokowałem :)

Cobretti 20-07-2009 13:50

Odp: bagażnik wyposażenie - kombi
 
Daniel

lewy schowek to pianka, trójkąt i apteczka
lewar i ucho (razem) pod kołem
kołki są do dywaników...raczej montowane tylko do tapicerki (wykładziny podłogowej)

Rondel 20-07-2009 13:50

Odp: bagażnik wyposażenie - kombi
 
Cytat:

Napisał kubas1313 (Post 1209554)
no niestety masz zablokowanego priv'a

200,-

Daniel_K 20-07-2009 19:48

Odp: bagażnik wyposażenie - kombi
 
Cytat:

Napisał Cobretti (Post 1209565)
Daniel

lewy schowek to pianka, trójkąt i apteczka
lewar i ucho (razem) pod kołem
kołki są do dywaników...raczej montowane tylko do tapicerki (wykładziny podłogowej)

Świetnie!
Bardzo dziękuję za treściwą odpowiedź. Teraz muszę poszukać brakującego "wypełnienia" lewego schowka (które chyba po części spełnia rolę wygłuszenia?)

Ps. czy kołki montowane są tylko z przodu? Nie wiem dlaczego ale mam również dziury w tapicerce z tylu ;/

wojtbf1 20-07-2009 20:03

Odp: bagażnik wyposażenie - kombi
 
Cytat:

Napisał Cobretti (Post 1209565)
Daniel

lewy schowek to pianka, trójkąt i apteczka
lewar i ucho (razem) pod kołem
kołki są do dywaników...raczej montowane tylko do tapicerki (wykładziny podłogowej)

Maciek,jak udało Ci się wepchnąć tam trójkąt???
Możesz dać jakieś foto???? :one:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.