View Single Post
Stary 12-12-2008, 10:22   #21
peterpz
ford::professional
 
Avatar peterpz
 
Zarejestrowany: 31-07-2006
Skąd: Warszawa
Model: [MK4] Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi (140KM -> 163KM -> 188KM / 402 NM)
Rocznik: 2012
Postów: 1,056
Domyślnie Re: Co sądzicie o nowych Fordach?

Cytat:
Napisał rectosei
Cytat:
Napisał TiM
Rzecz gustu. Mi się nie podobała. Po pierwsze dlatego, że robi wrażenie auta o klasę mniejszego (bo lampy są blisko osadzone i nadwozie zacieśnia się do ich rozstawu). Po drugie dlatego, że ma taki odwłokowaty kształt, jakby do szpica (bo lampy są blisko osadzone i nadwozie zacieśnia się do ich rozstawu).
A to mnie zaskoczyłeś, bo na zdjęciach ten Opel wygląda na bardzo duży samochód. A co do kształtu, to chyba przyszła moda na takie wzornictwo u niektórych producentów, bo trochę podobnie narysowany jest Mercedes CLS czy Pasek CC. :fcp1
No dobra ale ile czasu już jest na rynku CLS? Dobre kilka lat (ok 2). Nie jest zbyt dobrym powtarzanie kształtów innych producentów, trzeba coś oryginalnego, tymbardziej u opla trochę to nie wyszło. Sam przód insigni to porażka...

Ale tamte dwa samochody bardzo mi się podobają. Zarówno CLS jak i Pasek CC są wg mnie śliczne. Zwykły pasek jest do kitu z wyglądu ale CC jest super. Ma coś w sobie, podobnie jak nowe fordy.
__________________
Aktualnie: Mondeo MK4 Liftback, 2012, 2.0TDCi (140KM -> 163KM -> 188KM / 402 NM) oraz Fiesta MK7 5D, 2015, 1.0 80KM
W rodzinie również: Mondeo MK3 HB, 2004r, 2.0TDCi; Mondeo MK2 HB, 1999r, 1.8TD
peterpz jest offline   Odpowiedź z Cytatem