View Single Post
Stary 15-12-2008, 08:53   #20
kaczozord
ford::advanced
 
Avatar kaczozord
 
Zarejestrowany: 11-11-2008
Skąd: Gliwice
Model: Focus
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 379
Domyślnie Re: Podświetlenie na nogi Focus 1999

Koledzy, ale albo czegoś nie rozumiem, albo tu są jakieś nieścisłości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. @moons pisze, że te kabelki odpowiedzialne za lampkę to są kabelki z pinów 22 i 23

Cytat:
Napisał moons
Tam masz złącze C51. Poszukaj tam pina numer 23 kabelek koloru czarno niebieski to jest masa po otwarciu drzwi i idzie ona sobie do lampki w podsufitce, natomiast pin 22 kabelek pomarańczowo niebieski to stały plus który idzie do lampki
- u mnie te kolory kabli na pewno nie są koło siebie (jak wynika to z podanej numeracji), a z resztą spojrzyjcie sami:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


P.S. Nie znalazłem kabli idących od żarówki na suficie - po ściągnięciu maskownic ukazała mi się jedynie konstrukcja słupka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S. 2

W TYM poście, kolega @moons poradził mnie takimi słowami:

Cytat:
Napisał moons
A przewody od niej wychodzą odpowiednio jeden z wtyczki C14 (pin 7 kabelek pomarańczowo niebieski) za skrzynką bezpieczników jest to wtyczka pierwsza która jest poziomo od góry (zdaje się brązowa) i to jest chyba plus natomiast masa idzie z złącza C51a (jest to takie duże złącze obok nóg kierowcy na przednim słupku) z pina 49 kabelek czarno niebieski - ten idzie do lampki. Tylko nie podłącz gdzie indziej masy bo będzie Ci cały czas się palić, pamiętaj że w Focusie lampką steruje się masą.

...czy w focusach po lifcie i przed jest inaczej? Kolory które idą bezpośrednio od lampki nie pasują mi do tych, które widać pod kierownicą - czyli skrzynka bezpieczników i to złącze na dole (koło nóg kierowcy)
kaczozord jest offline   Odpowiedź z Cytatem