Temat: [Galaxy 2000-2006] Fotele z MK1 do MK2?
View Single Post
Stary 11-04-2009, 20:25   #19
taxidriver
ford::professional
 
Avatar taxidriver
 
Zarejestrowany: 10-01-2008
Skąd: Lublin Polska G
Model: Galaxy, Santa Fe
Silnik: AUY, D4EB - 2.2 16V R4 CRDi
Rocznik: 2001, 2008
Postów: 1,064
Domyślnie Odp: Fotele z MK1 do MK2?

Cytat:
Napisał tomek bydgoszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jestem już tak zdesperowany że chyba kupie anglika do przekładki
No chyba nie jesteś poważny po ostatnich zmianach w przepisach nigdzie tego nie zarejestrujesz chyba ze zaje fartem ale to i tak tylko do czasu jak cię po vinie wyłapie diagnosta ze to wyspiarz .Od chyba 1 stycznia tego roku zmieniły sie przepisy na temat rejestracji przekładek wymagają homologacji na przekładką a takowy papier daje tylko opel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .U mojego diagnosty ostatnio cały dzionek siedziało 2 smutnych panów z nakazem i grzebali w pc za vinami angoli zarejestrowanych po 1.01 .09 ma w tej chwili małego sęczka mój kolega Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo podbił badania i dopuścił do ruchu bez wszystkich kwitków. Sprawdz najpierw wykładnie prawa a lepiej nie zostać z problemem tego typu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
taxidriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem