View Single Post
Stary 21-04-2009, 17:19   #24
marcin89
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 22-12-2008
Skąd: Warszawa
Model: mondeo kombi
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 63
Domyślnie Odp: [Mk3] Montaż haka

karex jeszcze nic nie zagladalem do samochodu w zwiazku z montazem calej tej instalacji, narazie probuje to sobie ulozyc wszystko w glowie i pierwszy problem to ten ze nie wiem czy to odpowiednia wiazka. czy te wtyczki do ktorych mam podlaczyc te co sa w zestawie (jesli dalbym lepsze ich zdjecie to bedziesz w stanie okreslicz do jakiego modelu sa??), to sa gdzies przy tylnej lampie samochodu i tam sie je podpina? nie trzeba robic wcinki czy moze znajduja sie one gdzie indziej w samochodzie??
w dalszym ciagu przepraszam za zawilosc, poniewaz ja zupelnie nie znam sie na temacie a moj ojciec stwierdzil ze od czasu pierwszej octavii jakos to wszystko zrobilo sie bardziej skomplikowane patrzac po krotkiej instrukcji ze strony http://www.brinkweb.com
Aha i gdzie kupowalem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Znajdz na allegro użytkownika baja66655 , od niego kupilem hak, a wiazke doslal mi od jakiegos swojego znajomego bo on sprzedawal sam hak a ja wczesniej nie dopytalem czy jest w cenie wiazkaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mondeo 2.0 TDCi 2005 -->Nasze Titanium, Nissan Note 1,5 dCi 2008, FSO 125p 87' [bo cos trzeba w zyciu kochac]

Naruszenie regulaminu par.23 i 24
marcin89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem