Temat: [S-MAX 2006-2015] Czujniki ciśnienia w oponach
View Single Post
Stary 06-08-2009, 20:45   #16
ph71
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 02-04-2009
Skąd: Poznań
Model: S-MAX Platinium X Navi DVD
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 217
Domyślnie Odp: czujniki ciśnienia w oponach

Potwierdzam zainteresowanym Kolegom, że to bardzo przydatny gadżet, szczególnie przy wyświatlaczu Convers + (bo ładniej wygląda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.).
Dokładność wskazań bardzo duża. Weryfikuję ją okresowo przy pomocy certyfikowanego manometru ręcznego i nie mam uwag.
Przeglądając dotychczasowe posty martwi mnie tylko ewentualna zmiana kół na zimę. Tym bardziej, że mam już złe doświadczenia z podobnymi czujnikami z innego auta... No ale tam robił to warsztat poza ASO, więc i papier w ręku nie został aby swojego dochodzić...
Mającym oraz chcącym mieć takie czujniki odradzam szukać oszczędności przy zamianie kół/opon w podrzędnych zakładach oponiarskich, bo potem ciężko dochodzić swoich racji.
Dla własnego dobra - przed zamianą zima/lato warto PRZED oddaniem auta uzyskać potwierdzenie sprawności układu, żeby po odbiorze nie dać sobie wmówić, że spieprzył sprawę ktoś inny niż mechanik/oponiarz...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ph71 jest offline   Odpowiedź z Cytatem