View Single Post
Stary 15-01-2010, 15:28   #8
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: 1,4 benz. 80 KM - da się tym jeździć?

ja takiego fusiona ujezdzalem w sluzbowce troche , to powiem ze 180 licznikowe to taki maks maksow byl. vmax przewidziany 163km/h wiec te 190 to ja tam watpie.

A ze tym jezdzilem to powiem na miescie nie jest zle , ale na trasie,,,,nie przesadzajmy tak jak kolega co on tam na trasie nie robil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A vmax to tam porywajacy nie bedzie ze wzgledu na aerodynamike auta.


Ale ogolnie jakos to na forach jest ze im mniejszy silnik tym wiekszego ma vmaxa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
znajomy uno 0.9 w 5 osob i gazie tez 190 jechal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a jak ja jechalem to jakos 130 i wiecej nie chcial Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem