View Single Post
Stary 20-02-2010, 22:19   #64
tomek81ostr
ford::beginner
 
Avatar tomek81ostr
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: Ostrowiec Św.
Model: SCORPIO
Silnik: 2,0 120KM
Rocznik: 1991
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mitaro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Albo podaj mi adres sklepu to przyjadę do Ostrowca i zamówię. Tu w Kielcach to tylko Łukawski mnie ratuje ale też zabija bandycką ceną.
Czytaj dokładnie a tym bardziej z tego co pamiętam byłeś na zlocie w Sielpi i powinieneś wiedzieć że pracuje w sklepie więc nie ma sprawy mogę Ci zamówić taką osłonę na wtorek ze specjalnym rabatemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ewentualnie zadzwoń do mnie w poniedziałek pracuje od 9 do 17 więc powiem dokładną cenęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

podejrzewam że mojego nr już nikt nie ma potrzebujących wiec w roli przypomnienia 501-441-686 Tylko dla odwiedzających sporadycznie bez głupich zabaw o 3nad ranemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Było ...między innymi Scorpio 2,5TD 1991

Ostatnio edytowane przez Agnesqa ; 09-01-2011 o 12:36 Powód: pkt 21 regulaminu
tomek81ostr jest offline   Odpowiedź z Cytatem