Temat: [C-MAX 2007-2010] Esp / tempomat
View Single Post
Stary 14-04-2010, 10:08   #19
pablicito
ford::average
 
Avatar pablicito
 
Zarejestrowany: 25-03-2008
Skąd: Płock
Model: Ford Focus C-MAX, Ford Galaxy
Silnik: 1.8 TDCi 115 PS, 1.9 TDI 85 kW
Rocznik: 2005, 2000
Postów: 67
Domyślnie Odp: Esp / tempomat

Cytat:
Napisał c-matix Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale wam dobrze , ja narazie rozpoczołem walke z domontowaniem tempomatu. narazie załozyłem kiere z sterowaniem teraz poszukuje odpowiedniej puszki z bezpiecznikami do tempomatu, a byłem w serwisie forda to nawet nei wiedza gdzie i jak ugrysc by wlaczyc funkcje tempomatu
Pewnie, że nam dobrze !!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jakby go nie było, też by człowiek jeździł - ale jak już jest tempomat, to jednak okazuje się pomocnym "bajerem". Gdzieś na forum widziałem temat jak zainstalować tempotat samodzielnie, więc życzę koledze c-matix powodzenia i przyszłej (jak najszybszej) przyjemności z używania tego wynalazku.

Cytat:
Napisał BaRiBaL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Owszem, tylko w 9 na 10 przypadkow uzywa sie raczej tylko dwoch i o ile dobrze pamietam ktorys z nich ma delikatne wypustki, wiec gdy sie uzylo raz czy dwa to pozniej bez problemu po ciemku wiadomo jak zalaczyc. Zreszta ja tez w dzien nie patrze na kierownice gdy zalaczam tempomat, to samo z obsluga radia. Pewnie kwestia wprawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadzam się w całej rozciągłści wypowiedzi. Też nie patrzę na te przyciski, tylko na drogę. I też uważam, że obsługa zarówno tempomatu, jak i radia jest czysto intuicyjna i jest to tylko tylko kwestia wprawy. Stwierdziłem tylko fakt (do obsług tempomatu jest pięć przycików).
pablicito jest offline   Odpowiedź z Cytatem