View Single Post
Stary 10-05-2010, 16:46   #16
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,661
Domyślnie Odp: Focus 1.6 TDCI - trzeba długo kręcić.

Cytat:
Napisał Obeah Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dwumasa? hmm Pytanie tylko, czy stukająca dwumasa wytrzymałaby 40 000 km - bo tyle już przejeździłem z tym stukaniem.
Co do dymienia, to słyszałem że może to być czujnik temperatury spalania. Jeżeli jest za wysoka to z paliwa wytrąca się węgiel, czy jakoś tak.
Czy komputer forda jest w stanie stwierdzić poprawność działania takiego czujnika, ew. czy potrafi zmierzyć temperaturę spalania?
Wytrzyma na pewno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Znam z autopsji. Zrobilem na dwumasie już 35 tys. km i mam na dniach wymieniać ale móglbym jeszcze spokojnie jeździć tylko denerwuje mnie ten stuk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał piotru-14 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zwracam uwagę, iż Focus 1,6TDCI-90KM posiada dwumasę podobnie jak z silnikiem o mocy 109KM.
Zwróć uwagę sobie bo wersja 90 km nie ma dwumasy... Tematów o tym bylo dużo ostanio nawet kilka poszukaj w dziale Focus...
cezarg1410 jest offline   Odpowiedź z Cytatem