View Single Post
Stary 02-06-2010, 08:44   #6
bimber1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-08-2009
Skąd: kraków
Model: mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 1994
Postów: 37
Domyślnie Odp: centralny zamek pytanie

Witam, mam w zasadzie identyczny problem jak kolega jogopeda, Gdy kupilem auto centralny zamek wogole nie dzialal, kilka dni temu nagle sie uruchomil ale wlasnie w taki spsosob jak napisal kolega jogopeda czyli:

"czesc mam problem z centralnym zamkiem w swoim mondeo 1.8B wersja glx. Centralny zamek jest fabryczny, z kluczyka i posiad podwójne ryglowanie drzwi ale niestety mam z nim klopot taki ze od strony kierowcy zamykaja sie i otwieraja tylko te drzwi a co za tym idzie ryglowanie podwojne tez nie dziala, od strony pasazera wszytsko jest w pozadku wszystkie drzwi sie zamykaja i otwieraja. jeszcze tydzien temu znow dal znak zycia centralny ale tylko na dwa dni i znow cisza od strony kierowcy nie dziala."

dzis rano owtorzylem auto o okazalo sie ze tylne dzrwi sa zablokowane a centralny znow nie dziala.teraz jestem wstanie otworzyc tylko przednie.

Wyczytalem ze czesto sa problemy z wiazka pod siedzeniem pasazera, zanim sie tam dobiore chcialem sie dowiedziec czy jest szansa ze faktycznie moj problem zrodzil sie przez ta wiazke wlasnie, a moze raczej gdzies indziej szukac przyczyny?? Prosze o rade i jakies sugestie, Z gory dziekuje, pozdrawiam
bimber1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem