View Single Post
Stary 25-06-2010, 11:27   #7
maestro06
ford::professional
 
Avatar maestro06
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Opole
Model: Mondeo MkIII
Silnik: TDDI by VTECH
Rocznik: 2002
Postów: 1,343
Domyślnie Odp: Przygotowanie auta przed wyjazdem wakacyjnym...

Cytat:
Napisał g3m1n1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a przy naszych autostradach, to nie za dużo jest miejsc, gdzie można stanąć i odpocząć. (przykład A4 Wrocław - Katowice)
tu się mylisz i właśnie widac jak często jeździsz tą autostradą, bo parkingi masz co 20-30km i masz restauracje
Cytat:
Napisał g3m1n1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dostanę ostrzeżenie, to się obrażę, skasuje nicka, zmienie forum itd.

A z drugiej strony, to forum po to jest żeby:
a) taki burak jak ja, mógł zasięgnąć opinii;
b) moderator miał gdzie się wykazać.
Jakbyś użył szukajki czyli sam się wykazał to byś znalazł ten sam temat!

Jak wyjeżdżasz za granicę to dowiedz się co Twój ubezpieczyciel Ci zagwarantuje i zabierz tyle kamizelek odblaskowych ile osób będzie w aucie

Cytat:
Napisał ethernal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja bym na twoim miejscu przed wyjazdem nie wymieniał, tylko sprawdził czy jego poziom jest w normie. Poza tym bardzo szybko wymieniasz olej (co 10 tyś km !! sic!) i kupujesz bardzo drogi... ale jak Cie stać... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Olej wymień jak wrócisz z wakacji, z tego co piszesz będzie akurat 10 tyskm.

PS. Ja mam silniczek TDCi z turbnką i olej wymieniam co 15 tys km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - wg. instrukcji co 20 tyś km...
i tu masz odpowiedź w PB i ON są różnice w przebiegach odn wymiany oleju i dlatego kolega wymienia co 10tyś
maestro06 jest offline