View Single Post
Stary 06-07-2010, 20:27   #11
slavco
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-03-2010
Model: Mondeo MK II | S-max po fl
Silnik: 2.0 benz Zetec | Duratec
Rocznik: 1998 | 2010
Postów: 119
Domyślnie Odp: S-Max - problem z czujnikami parkowania

Cytat:
Napisał maciekr7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u mnie z kolei czasem głupieją czujniki jak pada deszcz. Zapiszczą i się wyłączają. Ciekawe co mi powiedzą (pewnie niewiele), wybieram się za chwilkę na przegląd.
W instrukcji pisze, że przy deszczu może dawać "fałszywe" informacje. Krople wody robią swoje i odbijają te fale. Składu wody zmieniać dla czujników nie będziemy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. natura taka już jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Póki co z czujnikami nie mam żadnych problemów.
Za to alarm w upalny dzień potrafi się włączyć ( alarm zamontowywany w ASO ) dodam, że koleżanka ma golfa również z montowanym w ASO alarmem. Czujniki ma takie same jak w moim i też jej się lubi włączyć w upale. Po prostu czujnik przy takich temperaturach świruje. Wkurzają mnie też plastikowe zderzaki w niektórych autach bo czujnik nie daje znać że przeszkoda. Powinni dać w UE wymagania by w zderzaku się znajdował chociaż kwadracik metalowy np. 20 cm na 20 cm(wtopiony, tak żeby nie było widać, albo pod plastikową powłoką), albo coś w innego byle fale odbijało.

Ostatnio edytowane przez slavco ; 06-07-2010 o 20:34
slavco jest offline   Odpowiedź z Cytatem