Temat: [Focus 1998-2004] wyładowany akumulator?
View Single Post
Stary 22-07-2010, 17:10   #10
irokez25
ford::beginner
 
Avatar irokez25
 
Zarejestrowany: 04-07-2009
Skąd: Racibórz
Model: Ford Focusik ;))) Benzyna + LPG
Silnik: 1,8 16V Zetec
Rocznik: 2002
Postów: 23
Domyślnie Odp: wyładowany akumulator?

Cytat:
Napisał mamrot Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem jak długo zamierzasz przebywać za granicą, ale jeżeli chcesz uratować ten stary, to bardzo ważne jest, by jak najszybciej go naładować. Akumulator pozostawiony długo w stanie rozładowania nadaje się do wyrzucenia.
P.S. U mnie oryginalny Motorcraft wytrzymał 8 lat i padł jakoś tak nagle.

A powiedz mi jak długo możę być on rozładowany. Bo z tego co pamiętam to może już jest jakoś z miesiąc. A ja będę tu jeszcze do końca miesiąca czyli niecałe dwa tygodnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W sumie chciałbym to jak najszybciej zrobić ale nie ma kto tego zrobić wcześniej, sam muszę jak wrócę niestety.
No mój też ma jakoś 8 lat i chyba coś mi się wydaję że jego czas też już nadszedł tak nagle, ale miejmy nadzieję że nie jeszcze.
I co pierwsze co jak przyjadę to dolać wody destylowanej i pod prostownik go na dzień lub dwa???
Pozdrowionka
irokez25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem