Temat: [Mondeo 2000-2007] Olej silnikowy ale jaki
View Single Post
Stary 03-09-2010, 11:41   #767
ethernal
ford::professional
 
Avatar ethernal
 
Imię: Hans Joerg von Wafell
Zarejestrowany: 29-12-2008
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 1,423
Domyślnie

Cytat:
Napisał pkakakozi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego ethernal jazda na drozszym oleju nie wyklucza posiadania lepszego filtra. Sam jeżdze na wkładce K&N ale tylko dla tego, że "puszcza" wiecej powietrza i nie muszę go tak czesto wymieniać ( wystarczy mycie raz na ile ).

Ja tam Mondeuszowi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie będe żałował.
Zgadza się! Mi chodziło tylko o to, że jak ktoś chce "lepiej" dla swojego silnika (kultura pracy, lepsze spalanie - lepsze mieszanka - itp) to już lepiej żeby zainwestował w np. filtr taki jak twój, bo to mu da znacznie więcej niż nawet najlepszy olej! Oczywiście może dwie rzeczy naraz zrobić.

Cytat:
Napisał rustin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
castrol wcale nie ma większego a lejecie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wszyscy uważają że lotos do bani castrol super,a taki lotos quazar biję go na głowę.
Też mnie to miło zaskoczyło, i nawet Subaru zaleca stosowanie tego Lotos`a... KIA też Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał rustin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ak niektórzy uważają ze po co do starego auta taki olej niech kupią jakiś mixol czy cos tam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MIXOL...hmm... Nigdy nie zalałbym tego!... nazwa kojarzy mi się z nową marką taniego wina albo nalewki....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
FORD MONDEO Mk4

Ostatnio edytowane przez ethernal ; 03-09-2010 o 20:04
ethernal jest offline   Odpowiedź z Cytatem