View Single Post
Stary 18-02-2011, 23:14   #1
emonkey
ford::advanced
 
Avatar emonkey
 
Zarejestrowany: 28-08-2009
Skąd: Śrem
Model: Ford Fiesta mk5
Silnik: 1.4 TDCi
Rocznik: 2002
Postów: 382
Domyślnie Dźiwne dzwięki spod deski rozdzielczej - piszczenie

Witam, mam taki kłopot, czasem coś mi piszczy pod deską rozdzielczą, nie wiem co to może być, to taki dźwięk jakby ktoś zwierał przewody, jakby otulina się przetarła i robiła zwarcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Spokojnie, nic się nie pali i nie dymi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tylko to jest taki cichy dźwięk do tego podobny, nie wiem czy to nie czasem nagrzewnica? Bo to chyba tak w mrozy tylko hałasuje, co dziwne przestaje hałasować poniżej 50-60km/h. Jak odpalę, przejadę kilka km i to słychać, później albo przestaje albo i nie, jadę tak dobre kilkanaście kilometrów i to mnie strasznie irytuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak rozkręcę nagrzewnicę na wyższy bieg to nie słychać, tylko nie wiem czy nie zagłuszam tego dźwięku czy to właśnie ta nieszczęsna nagrzewnica Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może ktoś ma podobnie?
PS. Ktoś rozbierał deskę rozdzielczą? Bo chyba tam zajrzę.
Pozdrawiam
emonkey jest offline   Odpowiedź z Cytatem